Seisukoht

Seisukoht | Loll saab ka autopesulas peksa (8)

Jaanus Kulli, reporter, 19. juuli 2019, 16:55
Otsustasin esimest korda elus kasutada portaali Soodushind teenust ja sain otsekohe sahmaka vett krae vahele.

Nimelt pakkus portaalis kõlava nimega Kuninga Autopesula asukohaga Madara 33 „sõiduauto pigipesu, püsivahatamist ja salongipuhastust“ vaid 18,90 euroga, kui muidu tulnuks sellise teenuse eest välja käia 90 eurot. Tegin tellimuse 17. juunil internetis ära ja printisin välja vautšeri, mis kinnitas must-valgel, et see „hakkab kehtima kohe peale ostmist ja kehtib kuni 31.07.2019“. 

Haarasin telefoni, et aeg paberil märgitud numbril broneerida – saaks auto veel enne jaani puhtaks, ent mobiil oli väljas. Nii esimene päev, teine, kolmas. Pea kuu hiljem läksin asja uurima. Nurgataguses poolpimedas garaažis askeldav mees teatas rõõmsalt, et otsitav firma läks pankrotti, kuid tema võib sama raha eest sama töö ära teha, sularaha eest. Ja andis oma numbri. Nüüd ei vasta ka see. Pesula Facebooki lehel on vaid üks kommentaar, milles keegi Valentina teatab, et on petta saanud.

Nii et ma pole ainus… Anda asi tarbijakaitsesse? Kes maksab aga kinni aja- ja närvikulu? Kuninga Autopesula? Vaevalt. Ei ole midagi uut siin päikese all, kehtib ikka vana hea ütles: ma pole nii rikas, et osta endale odavat ülikonda.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee