Sisuturundus

Tahad kanda liibuvaid kleite või parandada rühti? Waist Trainer tuleb appi! 

Waist Trainer, 18. juuli 2019 16:51
„Minu enesekindlust on Waist Trainer mõjutanud sel moel, et julgen nüüd kanda liibuvaid rõivaid ning ei pea igalt peegelpinnalt vaatama, kas mõni voldike paistab välja või mitte. Tunnen ennast selles kindlalt ja mugavalt,“ räägib mitu aastat Waist Trainerit kasutanud Liis (29).

Waist Trainer näeb küll välja nagu traditsiooniline korsett, kuid pole teps mitte seda – ta on spetsiaalselt loodud selleks, et tõsta naiste enesehinnangut ning tuua välja võluv talje. Waist Trainerid on valmistatud kvaliteetsest materjalist, mille sees on metallist tugispiraalid. Kõnealuse korseti kasutamine aitab kiirendada ainevahetust ning vähendada vööümbermõõtu.

Liis alustas Waist Traineri kasutamist, et leevendada alaseljavalusid – ka see on üks probleemidest, mida Waist Trainer aitab lahendada. „Kuna selg oli pidevalt üsna pinges (istudes, kummardades, liikudes), siis tundus mulle ainukese väljapääsuna korsett. See hoidis rühi õige ning vähendas liigset koormust alaseljale,“ selgitab Liis.

Peale selle ilmnes veel üks positiivne muutus: Liis tunnistab, et hakkas väiksemaid koguseid sööma, sest kõhtu ei mahtunud nii palju. „Samuti motiveerib see mind nüüd rohkem trenni tegema. Waist Trainer, trenn ning õige toitumine koos aitavad tulemusi saavutada. Ükski element üksi ei suuda seda, kuid Waist Trainer aitab eesmärki kiiremini saavutada,“ tõdeb ta.

Liisi kinnitusel võivad korsetti kanda igas suuruses naised. „Nii piitspeenikesed kui ka volüümikamad. Igaüks meist – olenemata kehaehitusest – tahab olla enesekindlam või vajab toestust seljale,“ julgustab Liis.

Liis ise kannab Waist Trainerit 10-12 tundi päevas ning keha ei väsi ära – veelgi enam ta tunneb end varasemast mugavamalt ja turvalisemalt. „Alguses peaks kindlasti piirduma vaid kolme või nelja tunniga päevas, et keha harjuks uue elemendiga ning siis juba kanda pikemalt,“ soovitab ta.

Kas Waist Traineriga saab aga kanda igasuguseid rõivaid? „Päris liibuvate riiete all kannan mina Naiselik.ee poes müüdavat korrigeerivat body, mis jääb täiesti märkamatuks. Väga liibuvate riiete alt on korsett aimatav,“ seletab Liis. „Kuna korsetihaake on võimalik ka külje peale nihutada, siis ei jää kõhu peale mingisuguseid jälgi ning vabalt võib Waist Trainerit ka trikoo alla kanda.“

Waist Trainer korseti omadused:

- vähendab seljavalu
- parandab rühti
- vähendab puhitusi
- aitab kaasa kaalu langetamisele (süües tekib täiskõhu tunne kiiremini)
- juba esimesel kandmisel teeb talje silmnähtavalt väiksemaks

Tekkis huvi? Vaata täpsemalt SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee