Krimi

FOTOD | 26 AVARIIOHVRIT VAJAB ARSTIABI. Pääsenu: „Aknad klirisesid, kõik kohad olid verd täis.“ (126)

Johanna-Kadri Kuusk, Triinu Laan; Juhan Mellik, 18. juuli 2019 13:34
Avarii Kloogaranna maanteelFoto: Tiina Kõrtsini
Neljapäeva lõunal juhtus Tallinna–Rannamõisa suunas Kloogaranna maanteel raske liiklusõnnetus, kus põrkasid kokku veoauto ja buss. Esialgsetel andmetel sai õnnetuses 26 inimest viga, kaks kannatanut on raskes seisundis.

"Aknad klirisesid, kõik kohad olid verd täis," rääkis Õhtulehele kolmandas reas sõitnud bussireisija. "Mul oli turvavöö peal, see mind päästiski."

Reisija sõnul ei olnud enamusel sõitjatest turvavööd peal ning seetõttu nii paljud vigastada saidki. "Kõik juhtus nii ootamatult."

Politsei kinnitusel olid mõlemad sõidukijuhid kained. Arvatavasti põhjustas õnnetuse bussijuhi tähelepanematus. 

Veoki ja bussi kokkupõrke tagajärjel sõitis buss teelt välja. Õnnetusse sattunud Leedu registreerimisnumbriga veok oli tee ääres seisnud, kui buss sellele tagant sisse sõitis. Mõlemad sõidukid olevat sõitnud suunaga Tallinnast Kloogaranna poole.

Piirkonnas oli liiklus suletud ligi kaks tundi. Õhtulehe reporteri sõnul oli sündmuspaigal viis politseiautot ja neli kiirabiautot. Kohal olid tuletõrjeautod nii Keilast, Paldiskist ja Lohusalust.

Tõsisemate vigastustega kannatanud viidi Mustamäele Põhja-Eesti regionaalhaiglasse. Meedik soovitas kergemate vigastustega inimestel, kes haiglaravi ei vajanud, end siiski jälgida ja vajadusel arsti poole pöörduda. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee