Maailm

Saksamaa valitsus toetab kooli- ja lasteaialaste kohustuslikku vaktsineerimist

Toimetas Greete Kõrvits, 17. juuli 2019 22:10

5 KOMMENTAARI

n
18. juuli 2019 17:43
Nende niinimeatud vaktsiinide pärast inimeste oma immunsüsteem ongi nii nõrgaks jäänud, immunsüsteemil ei lasta oma tööd teha ja kui nii edasi kaob see kunagi kauges tulevikus üldse inimestel ära, sest kõike üritatakse ravimitega ära hoida.
k
18. juuli 2019 17:39
Kas see pole siis mitte niinimetatud diktatuur, kui inimesi hakkatakse põhimõtteliselt sunniviisiliselt vaktsineerima?!?
h
harry/ 18. juuli 2019 09:23
Palju ja tähtsat on meile antud Seaduse ja Prohvetite ning nende järeltulijate läbi, mistõttu peab Iisraeli ülistama õpetuse ja tarkuse pärast. Ometi ei pea targad olema ainult need, kes seda kõike on hästi tundma õppinud, vaid teadusejanuline olgu võimeline niihästi kõnes kui kirjas kasu tooma ka kodumaast eemal elavaile. Sellepärast minu vanaisa Jeesus, kes ennast oli pühendanud Seaduse ja Prohvetite ning meie isade muude raamatute uurimisele, saades nõnda küllaldase vilumuse, soovis ka ise kirjutada sellest, mis õpetusse ja tarkusse kuulub, et õpihimulised seda õpiksid ja nõnda üha rohkem
k
18. juuli 2019 13:21
kas jeesus siis ka vaktsineeriti kohustuslikus korras?
t
Tere/ 18. juuli 2019 04:44
Tulemast uude maailma mida valitsevad korporatsioonid ravimifirmad jne... orjadel jääb vaid yle ennast myrgitada lõuad pidada ja edasi teenida... loodan , et asi lõppeb revolutsiooniga, kui asi eestis peaks nii kaugele minema, et valitsus hakkab raha eest ravimifirmade käske täitma, siis tuleb see valitsus riigireetmise eest hukata.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee