Krimi

FOTOD SÜNDMUSKOHALT | Pealtnägijate sõnul löödi 26aastast meest terava esemega kubemesse (19)

Viljar Voog, Hindrek Pärg, 17. juuli 2019, 20:09
Foto: Viljar Voog
Politsei sai kolmapäeval kell 17.18 teate kallaletungist Tallinnas Uuel tänaval. 

Pealtnägijate sõnul tungisid kaks meest Leedu saatkonna läheduses kallale ühele mehele ja lõid teda noaga. „Sündmuskohale reageerinud patrullpolitseinikud alustasid koheselt vastava kirjelduse ja tundemärkidega meeste otsimist ning nad peeti kinni Ravi tänaval asuva asutuse juurest 45 minutit hiljem," ütles Põhja prefektuuri operatiivjuht Valdo Põder. 

Juhtunus kannatada saanud 26aastane mees toimetati kiirabi poolt haiglasse.

"Esialgse info kohaselt on kõik kolm vene keelt kõnelevat meest omavahel tuttavad ja täpsemate asjaolude selgitamiseks on alustatud kriminaalmenetlus,“ ütles Põder.

Õhtulehel õnnestus vestelda Skandinaaviast pärit pealtnägijatega, kelle sõnul oli olukord sündmuspaigal ärev. Kuigi nad ei osanud öelda, mis viis vägivalla kasutamiseni, nägid nad pealt, kuidas pussitamise ohver taarus mööda Uut tänavat ja jättis maha veriseid jalajälgi. Pealnägijate sõnul pussitati ohvrit kubemesse. 

Vanalinna sillutisele jäetud vereloikude järgi hinnates löödi meest Aia ja Uue tänava vahelise parkla nurgal, pärast mida liikus veritsev ohver paarkümmend meetrit sadama suunas. Lõpuks peatus tema tee Uue tänava ja Bremeni käigu ristil.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee