Eesti uudised

MUUDATUS TULEKUL: kutsekoolid saavad õiguse jätta laisad õpilased ukse taha (7)

LISA KOMMENTAAR

18. juuli 2019 01:38
Õpetussõnad 24:3 Tarkusega ehitatakse koda ja arukusega kinnitatakse, 4 tunnetusega täidetakse kambrid igasuguse kalli ja kauni varaga. 5 Tark mees on tugev ja teadja mees tugevdab oma jõudu. 6 Sest targal juhtimisel sa võid pidada sõda, ja võit on seal, kus on rohkesti nõuandjaid. 7 Tarkus on rumalale kõrge - ta ei tee väravas oma suud lahti.
näib alles jääma 17. juuli 2019 20:03
"tõlgendamise" võimalus suunaga direktorilt õpetajale. Senine praktika koolijuhi allkirjaga kinnitatud õppekorralduseeskirjagi puhul: "hooliva" lapsevanema, viriseva õpilase kaebus, mis on nö ühesuunalise liiklusega... Põhjus leitakse või otsitakse oma tooli allesolekuks. Midagi on aja jooksul koos (lapse) pesuveega aia taha visatud, et toiminut enam paika ei saa, arutu hulga juristide ja nende loodud seaduste-täienduste-muudatuste "abil". Arukus ei saa tulla vaid Brüsselist, et hakata siinmail oma vähese arvu noortega ikka ja jälle katsetama, ühest haridusreformist-ministrivahetusest teise.
vastus 17. juuli 2019 17:07
Teha kõik selleks, et inimeseloomake kooli sisse ei saaks. Katsed, testid, riigieksamid. Kellel kõvem peakene ja vajaks just nimelt kooli keskkonda, see välja! Huligaanid on muidugi iseküsimus. Kunagi olid erikoolid, õpiraskuste ja käitumishälvetega laste koolid. Laskem neil ometi koolis täiskasvanuks saada. Siis vastutab tõesti ise oma ettevõtmiste eest.
Pearaha 17. juuli 2019 14:32
!!! 17. juuli 2019 14:23
Loodrid ja huligaanid tulebki koolidest välja visata. Ka kutsekoolidestki. Kes ei õpi ise ega lase seda ka teistel normaalselt teha. Nii oli varemaltki. Rääkigu need lumehelbeksed mida tahes. Kulbiga ei saa kellelegi vägisi tarkust peakolusse panna. Ikka ise peavad tahtma, õppimaning pingutama.
17. juuli 2019 13:30
Nalja teete, et koolist saab kedagi vàlja visata.Isegi klassikursust kordama saab jàtta vaid vanema nòusolekul. Lollid seadused meil: las aga tibukesed teevad mis tahavad, peaasi, et ei nutaks
Tiit 17. juuli 2019 13:19
Laiskuse paneb paika vanemate rahakoti paksus.