Eesti uudised

Suureks kriisiks valmistuv Eesti ettevõtja varub perele NATO söögipakke (42)

Eesti Ekspress, 17. juuli 2019, 08:04
Peeter Pärtel Foto: Tiit Blaat/ Ekspress Meedia
Tõsise kriisi või lausa sõja puhkemise korral ähvardab meid toidupuudus ja nälg, kuid 35aastane ettevõtja Peeter Pärteli pere toidulaual on ka siis hõrgutavad praed, supid ja magustoidud, sest mees on juba mõnda aega agaralt kogunud NATO söögipakke.

Tallinnas Lasnamäe külje all elav väikeettevõtjast pereisa Peeter Pärtel usub, et mingi globaalne kriis on tulemas ja kuigi ta ei oska veel öelda, milline kriis täpsemalt, ei ole sellel ka mingit tähtsust, sest tema on igatahes valmistunud.

Pärtel paneb tähele, et viimasel ajal korraldatakse Eestis järjest rohkem sõjaväeõppusi, elekter on olnud pikemat aega ära nii Narvas kui ka Saaremaal ning maailma finantsturgudeltki tunneb ta kärsahaisu. Kõik need märgid viisidki mehe kindla otsuseni soetada oma perele esialgu nädalaks, edaspidi pikemaks ajaks toiduvarud –  mitu kasti külmkuivatatud pudinguid, hommikuputrusid, spagette Bologna kastmes, plovi, nuudlitega kana jms hõrgutisi.

Mees teatas sotsiaalmeedias, et maailmas toimuv ei ole enam ammu mingi nali ja kui näiteks juhtub olukord, kus kaardimaksesüsteemid ei tööta, siis on tema igatahes piisavalt valmistunud, et kriisi puhul oma perega vastu pidada.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Ekspressis.

42 KOMMENTAARI

r
realist 18. juuli 2019, 09:09
Ainult rumal räägib strateegilistest varudest kõva häälega ja avalikult. Kui näljahäda käes on, siis lüüakse sind leivaviilu pärast lihtsalt maha. Kui näljased massid toiduotsingutel su elamist segi pööravad siis on hilja enda suurt suud kahetseda.
j
juula 18. juuli 2019, 08:43
Rahvast peab pidevalt hirmu all hoidma, sellise taktikaga hoitakse inimesi kontrolli all.
Loe kõiki (42)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee