Maailm

VIDEO | Metsatulekahju rikkus Horvaatias festivalikülastajate lõbusa peoõhtu 

Toimetas Greete Kõrvits, 16. juuli 2019 16:22
Zrce rannas tulekahju kustutanud tuletõrjujad puhkehetkelFoto: PA Pictures/Scanpix
Esmaspäeva hilisõhtul pidid Horvaatia hiphopifestivali külastajad kontserdipaigast põgenema. Metsatulekahju blokeeris tee lähimasse linna, tekitades külastajates paanikat.

Zrce rannal toimunud peo rikkus metsatulekahju, mille leegid festivalialale ohtlikult lähedale jõudsid. Sotsiaalmeediasse postitatud videotelt ja piltidelt on näha, et kõrged leegid lõõmasid tõepoolest otse peolava taga.

Tulekahju oli nii võimas, et takistas bussiliiklust festivalialalt lähimasse linna Novaljasse. Hirmunud inimesed kartsid, et ei pääse hotelli ja jäävadki tulelõksu, kuid tänu Horvaatia politseile ja tuletõrjele said nemadki kenasti ööbimiskohta tagasi. Külastajaid on kokku 10 000 inimese kandis.

Teisipäeva pärastlõunaks on selge, et tuleoht on möödas ning selleks päevaks planeeritud esinejad tulevad siiski lavale rahva meelt lahutama. Festivalikorraldajad panevad külastajatele siiski südamele, et nood tuleksid kontserdile ainult maanteid ja ametlikke teeradu pidi ega läheks mingil juhul metsa, kus tuli alles äsja kustutatud sai.

Samal teemal

28.06.2019
Hispaania suure maastikupõlengu põhjustas põrgukuumuses süttinud sõnnik
27.05.2019
FOTO | ÜHEST SÄDEMEST PIISAB: Nädalavahetusel põles Hiiumaal mitu hektarit metsa

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee