Maailm

USA politsei hoiatab inimesi narkouimas alligaatorite eest (3)

Toimetas Indra Suvi, 15. juuli 2019, 19:51
AlligaatorFoto: Reuters/Scanpix
Ameerika Ühendriikide ametijõud panevad Tennessee osariigi elanikele südamele, et nad ei laseks tualetist alla metamfetamiini, vahendab Consequence of Sound.

Reedel pidas Tennessee osariigi politsei kinni mehe, kes proovis WC-potist alla lasta 12 grammi kanget narkootikumi metamfetamiini, 0,7 liitrit vedelat metamfetamiini ja veel teisigi meelemürke.

Samal teemal

Facebooki postituses palub Tennessee politsei kodanikel sarnasest käitumisviisist hoiduda. „Kõik, mis kanalisatsiooni satub, jõuab lõpuks veehoidlasse. Töötajad on küll uhked selle üle, et veekogudest töödeldud vesi on puhtam, kui see oli enne, kuid nad ei ole veel valmis seda metamfetamiinist puhastama,“ seisab politsei teadaandes.

„Haned, pardid ja teised sulelised külastavad sageli veehoidla tiike ning meid hirmutab mõte sellest, mida nad narkootikumide mõju all teeksid. Põhja-Alabamas oli eelmisel nädalal juba küllalt narkojoobes alligaatoreid, me ei vaja neid juurde. Kui teil on vaja uimastitest vabaneda, siis helistage meile ja teeme kindlaks, et neist vabanetakse õigel moel,“ kirjutab Tennessee politsei.

3 KOMMENTAARI

j
jah 16. juuli 2019, 15:38
ärge valage neid mürke vetsupotist alla vaid tõmmake need omale lipsutaha, nii vabaneme kahest probleemist korraga...
t
täpselt 16. juuli 2019, 07:22
ma kujutan ette et telefon on punane
Loe kõiki (3)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee