Maailm

USA politsei hoiatab inimesi narkouimas alligaatorite eest (3)

Toimetas Indra Suvi, 15. juuli 2019 19:51
AlligaatorFoto: Reuters/Scanpix
Ameerika Ühendriikide ametijõud panevad Tennessee osariigi elanikele südamele, et nad ei laseks tualetist alla metamfetamiini, vahendab Consequence of Sound.

Reedel pidas Tennessee osariigi politsei kinni mehe, kes proovis WC-potist alla lasta 12 grammi kanget narkootikumi metamfetamiini, 0,7 liitrit vedelat metamfetamiini ja veel teisigi meelemürke.

Samal teemal

Facebooki postituses palub Tennessee politsei kodanikel sarnasest käitumisviisist hoiduda. „Kõik, mis kanalisatsiooni satub, jõuab lõpuks veehoidlasse. Töötajad on küll uhked selle üle, et veekogudest töödeldud vesi on puhtam, kui see oli enne, kuid nad ei ole veel valmis seda metamfetamiinist puhastama,“ seisab politsei teadaandes.

„Haned, pardid ja teised sulelised külastavad sageli veehoidla tiike ning meid hirmutab mõte sellest, mida nad narkootikumide mõju all teeksid. Põhja-Alabamas oli eelmisel nädalal juba küllalt narkojoobes alligaatoreid, me ei vaja neid juurde. Kui teil on vaja uimastitest vabaneda, siis helistage meile ja teeme kindlaks, et neist vabanetakse õigel moel,“ kirjutab Tennessee politsei.

Samal teemal

26.05.2019
AMEERIKALIK MÜÜGIPLAAN: Alabamas saab sõiduki ostuga kaasa piibli, USA lipu ja pumppüssi
24.04.2019
Kuressaares päästeametniku mõrvanud mees jäi vahele ka suure padruni- ja narkolaadungiga
16.04.2019
Emakaväline rasedus emakasse tagasi ja vägistamine ei loe: Alabama ja teised osariigid teevad samme abordi keelamiseks
02.04.2019
OIH, VALE AADRESS: vanapaarile saadeti ekslikult pakk 20 kilogrammi metamfetamiiniga