Eesti uudised

Eestlane valiti Londonis aasta ettevõtjaks (1)

Toimetas Kati Jürgens, 15. juuli 2019, 15:16
Norris KoppelFoto: Priit Simson/Ekspress Meedia
Monese asutaja ja juht Norris Koppel valiti EY aasta ettevõtjaks 2019 (Entrepreneur of the Year 2019) Londoni ja Kagu-Inglismaa piirkonnas. Auhinnatseremoonial pälvis Norris ka tõusva tähe tiitli.

Žürii liikmetele avaldas erilist muljet Monese tulevikupotentsiaal ja globaalne mõju, eriti võimekus pakkuda Aafrika kogukondadele ligipääsu pangakontodele.

Monese on Suurbritannia esimene 100% mobiilipõhine pangandusäpp, mis võimaldab luua omale maksekonto kõigest kolme minutiga. Vaja on ainult passi ja mobiiltelefoni. Praegu saab kasutada äppi 31 riigis. Moneset peetakse üheks usaldusväärseimaks teenusepakkujaks Suurbritannia ja muu Euroopa panganduses.

Norris Koppel kolis 2014. aastal Londonisse, kus ta puutus kokku keeruka pangakonto avamise protsessiga ning sealt sai alguse idee luua sujuv ja mugav pangandusteenus, mis võimaldaks inimestel vabalt liikuda, omades ligipääsu oma finantsidele.2015. aastal asutaski Norris Koppel Monese, mis võimaldab kasutada IBAN-pangandusteenuseid Suurbritannias ja mujal Euroopas ning teha pangatoiminguid täpselt samamoodi nagu kohalikud.

Mis on Monese:

- Monese käivitus 2015. aastal.

- Suurbritannias ja mujal Euroopas on kasutajaks registreerunud umbes 600 000 inimest.

- Uute klientide arv kasvas möödunud aastal kolm korda.

- Igal aastal teevad kliendid Monese kontode kaudu tehinguid rohkem kui 2,5 miljardi dollari ulatuses.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee