Eesti uudised

Kadri Simsonil on mälulüngad: ta ei mäleta, millal sai täpselt teadlikuks sellest, et ta elukaaslane reisiarveid võltsis  (55)

Ärileht, 13. juuli 2019, 09:32
Kadri Simson ja Teet Soorm.Foto: Erki Pärnaku
Kadri Simson väidab, et ei mäleta, millal ta täpselt sai teadlikuks, et ta elukaaslane, endine HKScani juht Teet Soorm oli kolleege mitmele poole välismaale puhkusereisidele viies arveid võltsinud.

"Ma arvan, et hästi tähtis on see, et selle uurimise põhjal leiti, et omastamist pole toimunud," märkis neljaks kuuks ajutiselt Euroopa Komisjoni portfellita voliniku kohale suunduv Kadri Simson (Keskerakond) esimese asjana Delfi ajakirjaniku küsimuse peale, millal sai ta teadlikuks, et HKScani reisiarvetega, kus ka tema oli osalenud, oli probleem.

"Tõepoolest, tegemist oli boonusskeemiga ja arvete vale esitamisega. See on kahetsusväärne. Seetõttu tuli see prokuratuuris lõpetada oportuniteediga," lisas Simson, et ei oska täpset kuupäeva öelda, aga sai sellest teada hetkel, kui prokuratuuris käisid uurimistoimingud. 

Täispikk artikkel Ärilehes.

Samal teemal

8. juuli 2019, 08:25
Soorm viis kolleege puhkama võltsitud dokumentidega ja HKScani kulul. Mõnel reisil osales ka Kadri Simson
25. veebruar 2019, 21:45
KURBMÄNG VASTSE-KUUSTES: Kadri Simsoni elukaaslase Facebooki postitus ajas lihatööstuse pankrotti

55 KOMMENTAARI

j
15. juuli 2019, 01:24
Jeesus Siirak 23:Kiusatusest hoidumisest 4 Issand, minu elu isa ja Jumal! Ära anna mulle suurelisi silmi 5 ja pööra himu minust ära! 6 Kõhu aplus ja himurus ärgu vallutagu mind ja ära jäta mind häbitu hinge võimusesse!
e
14. juuli 2019, 13:39
Ega siis Kadri mingi erand pole, need "ajulüngad" on ju poliitiline haigus ,mis esineb suuremal osal meie poliitikutest. Arusaamatu ainult ,miks ei nõuta poliitikutelt tervisekontrolli enne kandideerimist, paljudes teistes ametites on ju tervisekontroll kohustuslik?
Loe kõiki (55)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee