Maailm

KARM KARISTUS: Tai kohus mõistis Saksa turisti vägistaja ja tapja surma (26)

Toimetas Aadu Hiietamm, 13. juuli 2019, 08:13
SEKSUAALMÕRVAR: Ronnakorn Romruen.Foto: Valvekaamera kaader.
Tai pealinnas Bangkokis mõistis kohus surmanuhtluse 24aastasele Ronnakorn Romruenile, kes tänavu aprilli algul vägistas ja seejärel tappis 26aastase sakslanna Miriam Beelte, vahendab Stern Online.

Saksamaalt Alam-Saksi liidumaalt Hildesheimist pärit Miriam Beelte saabus Taisse puhkama 23. märtsil. 7. aprillil suundus ta päevasele väljasõidule turistide seas populaarsele Ko Si Changi saarele, mis asub 75 kilomeetri kaugusel Tai pealinnast Bangkokist. Pärast laevaga saarele jõudmist rentis naine keskpäeval rolleri ja läks sellega sõitma. Saarega tutvumise ajal kohtus ta mehega, kes ta hiljem vägistas ja tappis. Naise kivide ja okste alla maetud surnukeha leidis mitu tundi hiljem juhuslikult üks teine turist.

OHVER: Sakslanna Miriam Beelte.  Foto: Valvekaamera kaader

Kurjategijaks osutus prügikorjamisest elatuv kohalik 24aastane mees, Ronnakorn Romruen, kes kinnipidamisel ka oma teo üles tunnistas. Kurjategija sõnul kohtus ta oma hilisema ohvriga ühel vaateplatvormil. Narkouimas mees küsis naiselt seksi. Kui viimane keeldus, siis otsustas Ronnakorn Romruen teda jälitada ning vägistas naise. Ohver ähvardas teha politseile avalduse ning vägistaja tappis ta kiviga mitu korda vastu pead lüües. 

Tais hukatakse surmamõistetud mürgisüstiga. Ajalehe Bild andmetel viidi surmaotsus seal viimati täide kümme aastat tagasi. 

Samal teemal

8. aprill 2019, 15:30
SEKSUAALMÕRV PARADIISIS: Tai saarel vägistati ja mõrvati sakslanna

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee