Poliitika

Hanno Pevkur: on normaalne, et peaprokurör vestleb poliitikutega (13)

Marvel Riik, 12. juuli 2019, 10:46
Hanno Pevkur.Foto: Tiit Tamme
Endise riigikogu õiguskomisjoni liikme Hanno Pevkuri sõnul ei tohiks näha tonti sellest, et riigi peaprokurör suhtleb poliitikutega. „Meil oleks tõsine probleem siis, kui peaprokurör ei räägiks poliitikutega,“ ütles Pevkur.

Reformierakonna liikmel jagus peaprokurör Lavly Perlingu kohta vaid kiitvaid sõnu. „Minu hinnangul on ta teinud oma tööd hästi ja suure südamega. Ta on alati valmis rääkima poliitikutega, mis ongi üks tema tööülesanne,“ märkis Pevkur. „Ei ole kordagi tundnud või jäänud mulje, et peaprokurör oleks poliitikute poolt mõjutatud.“

Pevkur samas nentis, et peaministril on õigus küsida mingeid küsimus peaprokurörilt, kuid küsimuste sisu kohta tuleb küsida ikkagi asjaosalistelt.

13 KOMMENTAARI

m
mees 29. juuli 2019, 18:18
Arvestades seda, milliseid kohtuasju on prokurörid viimasel ajal algatanud, on kindlaid jooni, mis kinnitavad, et palli mängitakse ühte väravasse ilma...
(loe edasi)
k
kodanik 22. juuli 2019, 14:32
Ma väga vanadan, kuid kui "piir on kindel " ja" las ( meedikud ) lähevad , õnn kaasa" - Pevkur kedagi kiidab, siis ei ärata see usaldust ei kiitja ega kiidetava vastu.
Loe kõiki (13)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee