Eesti uudised

Noormees läks vahetult enne kohtuistungit vargile ja jäi vahele (9)

Siim Randla, 12. juuli 2019 07:14
Foto: PantherMedia/Scanpix
Tallinnas kaubanduskeskuses mütside ja kaabude varguselt tabatud noormees pidi pooleteise tunni pärast olema kohtu ees oma varasemate tegude tõttu.

Juuni lõpus märkas G4Si turvatöötaja ühes Tallinna kaubanduskeskuses paari, kellest noormehe tundis ta ära varasemate varguste põhjal. Noormees ja neiu valisid tooteid ja käisid neid proovikabiini vahet ligi tund aega. „Kui nad ilma midagi ostmata kauplusest väljusid, pidasid turvatöötajad nad kinni,“ rääkis G4Si kommunikatsioonijuht Reimo Raja. Mõlema juurest avastati kuus varastatud toodet: noormehelt kaks nokatsit, suusamütsi, kolm kaabut, neiult rihmad, sallid, rätid. Kokku oli kaupa ligi 500 euro väärtuses.

Turvaelementide eemaldamiseks olid paaril kaasas spetsiaalsed vahendid.  Tooted saadi kinnipeetutelt rikkumata tagasi, eemaldatud turvaelemendid leiti proovikabiinist. Neilt leiti ka teiste kaupluste hinnasiltidega tooteid, kanepit ja käerauad.
Kinnipidamisel helistas noormees oma advokaadile, kes tuletas mehele meelde, et pooleteise tunni pärast peab ta kohtus olema. Kinnipeetud anti üle politseile.

Samal teemal

16.07.2019
Telefonide eest paberilehega maksnud kelm sai kohtus karistuse kätte

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee