Foto: PantherMedia/Scanpix
Siim Randla 12. juuli 2019 07:14
Tallinnas kaubanduskeskuses mütside ja kaabude varguselt tabatud noormees pidi pooleteise tunni pärast olema kohtu ees oma varasemate tegude tõttu.

Juuni lõpus märkas G4Si turvatöötaja ühes Tallinna kaubanduskeskuses paari, kellest noormehe tundis ta ära varasemate varguste põhjal. Noormees ja neiu valisid tooteid ja käisid neid proovikabiini vahet ligi tund aega. „Kui nad ilma midagi ostmata kauplusest väljusid, pidasid turvatöötajad nad kinni,“ rääkis G4Si kommunikatsioonijuht Reimo Raja. Mõlema juurest avastati kuus varastatud toodet: noormehelt kaks nokatsit, suusamütsi, kolm kaabut, neiult rihmad, sallid, rätid. Kokku oli kaupa ligi 500 euro väärtuses.

Turvaelementide eemaldamiseks olid paaril kaasas spetsiaalsed vahendid.  Tooted saadi kinnipeetutelt rikkumata tagasi, eemaldatud turvaelemendid leiti proovikabiinist. Neilt leiti ka teiste kaupluste hinnasiltidega tooteid, kanepit ja käerauad.
Kinnipidamisel helistas noormees oma advokaadile, kes tuletas mehele meelde, et pooleteise tunni pärast peab ta kohtus olema. Kinnipeetud anti üle politseile.

Samal teemal

Kommentaarid  (9)

12. juuli 2019 22:45
Jesaja 55:6 Otsige Issandat, kui ta on leitav, hüüdke teda, kui ta on ligidal! 7 Õel jätku oma tee ja nurjatu mees oma mõtted ning pöördugu Issanda poole, siis halastab tema ta peale; ja meie Jumala poole, sest tema annab palju andeks. 8 Aga minu mõtted ei ole teie mõtted, ja teie teed ei ole minu teed, ütleb Issand. 9 Sest otsekui taevad on maast kõrgemal, nõnda on minu teed kõrgemad kui teie teed, ja minu mõtted kõrgemad kui teie mõtted.
ega 12. juuli 2019 21:30
need vargad parane, rikuvad ainult teiste elu.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS