Seisukoht

Seisukoht | Ametnikud, hakake äkki tööle? (15)

Dannar Leitmaa, päevauudiste ja veebikeskkondade juht, 11. juuli 2019, 16:58
Öösel turule toodud kaup.Foto: Martin Ahven
Riigikontroll andis välja toiduohutuse auditi, kus selgus tragikoomiline tõsiasi Eesti elust aastal 2019. Toidulauale jõudva porgandi ohutust ei taga keegi, sest üks amet tegeleb taimedega ja peab porgandit toiduks, teine amet tegeleb toiduga ja peab porgandit taimeks.

Üks tore telekanal üritab päise päeva ajal küsitavate meetoditega inimestelt raha välja meelitada. Eelkõige on ohvriteks vanemad inimesed, kes ei saa aru, et ka vastamata kõne maksab. Amet ütleb, et olge ettevaatlikud, kuid ikka midagi ei toimu.

Postimees on kirjutanud mürgitatud veega kaevust, kuid jälle teatavad erinevad ametid, et see pole ikka päris nende valdkond.

Samal teemal

Maaleht ja Õhtuleht kirjutasid sel nädalal mõlemad, et turgudel Eesti maasikate pähe müüdavad maasikad tulevad kummalisel kombel meie lõunanaabrite juurest. Seda on räägitud juba aastaid, aga ametid ärkavad taas alles nüüd.

Samal ajal arutatakse tõsiselt, et kas nimi tohib või ei tohi olla sooneutraalne. Või kas passis peab olema ema ja isa eraldi välja toodud või ei pea.

Äkki tegeleks ikka oluliste asjadega? Et ma ei pea vanema sugulase pärast muretsema, et temalt nahk üle kõrvade tõmmatakse. Et ma ei peaks enda lapsele turult toitu ostes mõtlema, et mis saasta ma talle nüüd pakun ja kas see on ikka tervislik maasikas või veidi närvimürgiga vürtsitatud. Tohiks äkki paluda?

15 KOMMENTAARI

p
puhh 15. juuli 2019, 07:49
ära pahanda ametnike peale. Eesti kõrgkoolid lasevad tasuta hulgi välja selliste pehmete erialade lõpetajaid, kes ongi ette nähtud ametnikeks, kuhu neil siis minna? Kõik ju bakalaureused, kaitstud kraadidega. Kõigile neile ei saa anda õpetaja või inseneri kohta.
p
poo.led amet.niku 12. juuli 2019, 13:50
tul.eks töö.lt vabas.tada ja siis jä.äb neid ka üle, palg.apä.eval vah.ivad ain.ult oma kon.to num.breid, pal.ju on lae.ku.nud tege.mata töö eest. Kas nü.üd lä.ks komm lä.bi, kui tõ.de rää.gin.
Loe kõiki (15)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee