Sisuturundus

Augustis lauluväljakul esinev MiyaGi: Eesti kontsert saab olema unustamatu! 

Wagwan festival, 11. juuli 2019 11:05
9. augustil Wagwan 2019 festivalil üles astuv Venemaa hip-hopi staar Miyagi plaanib lisaks Tallinna kontserdile nii puhata kui luua teiste Wagwanil üles astuvate artistidega uut muusikat. Festivalil tulevad esitlusele lood tuliuuelt sooloalbumilt „Buster Keaton“, kuid kindlasti saab kaasa elada Hajime I, II ja III albumite vanadele hittidele, näiteks “I Got Love”.

Teistkordselt Tallinnas toimuv hip-hopi ja reggae festival Wagwan toob Tallinna Lauluväljakule armastatud ja tuntud esinejad nagu MiyaGi + Andy Panda, Kabaka Pyamid, DJ Jillionaire ja Rappaana. Lisaks välismaistele artistidele annab festivalil fännidele selle suve ainsa Tallinna (ning esimese Lauluväljaku) kontserdi Nublu. Festivali üks tähtesinejatest, Miyagi, seab üritusele kõrged ootused ja lubab pealtvaatajatele unustamatut kontserdielamust.

Wagwanil toimuv kontsert on MiyaGi Balti tuuri finaaletteaste, kus lisaks uutele lugudele tulevad esitlusele vanad hitid, millest tuntuim on YouTubes 310 miljonit vaatamist pälvinud “I Got Love”, mille riimid on kõikidele Eesti fännidele kindlasti pähe kulunud. Mitme aasta töö tulemusena valminud ja artistile omase äratuntava tämbriga vürtsitatud uus album “Buster Keaton” on väga personaalne, samas ühtviisi tujutõstev kui mõtlemapanevalt sünge. Albumil teevad kaasa Hajime Recordsi kuldvara Andy Panda, TumaniYO, Kadi, HloY ning uus Hajime Recordsi resident DJ.

Mitmed korrad Eestit väisanud MiyaGi tunnistab, et Eesti on muutunud väga südamelähedaseks – ta ei tule siia ainult kontserti andma, vaid ka koos oma bändiliikmetega puhkama. „Eestis on kaunis puutumata loodus, toredad lahked inimesed ja imeline vanalinn, mis meile väga meeldib. Me tuleme siia alati hea meelega tagasi, sest lisaks kontserdikorraldajatele on meil tekkinud häid sõpru teiste muusikute hulgas, kellega kohtumist ootame,“ rääkis MiyaGi. „Peale puhkamise plaanime teha Eestis ka uut muusikat koos teiste Wagwanil üles astuvate ning kohalike artistidega,” lubab mees huvilistele. 

Eelmise aasta Wagwani ajal sündis Tallinnas Miyagi, Andy Panda ning L.A. päris Moeazy koostöös lugu “Freedom”, millel on YouTubes 2 miljonit vaatamist.  

Miyagi uut albumit “Buster Keaton” saab täispikkuses kuulata Spotfyst või YouTubest SIIT!

“Late Bird” piletid saadaval Piletilevist SIIT

Festivali koduleht: www.wagwan.ee  

Facebook: www.facebook.com/wagwantallinn 

Instagram: /wagwan_tallinn  

Samal teemal

10.07.2019
ÕL VIDEOKÜSITLUS JA GALERII | Milline on Eesti hiphopi tase? Wagwani festivalipublik teab!