Müstika

AVESTA 11. juuli | Puhasta mõtteid ja vabane tüütutest ideedest, hirmudest, piirangutest 

Kai Tamm, 11. juuli 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikese päeva märksõna on suur tühjus ja see päev lubab sul teha kõike meelepärast. See on kerguse ja rõõmu, teadvuse vabanemise ja õilsate algatuste päev. Kui oled teinud oma valiku, avab ta sulle tee. Puhasta mõtteid ja vabane tüütutest ideedest, hirmudest, piirangutest.

Üle poole päevast kestab saatanlike mõjutustega kuutsükli 9. päev. Rõhuv tunne rinnus näitab, et pead leidma endale vaimse õpetuse ja õpetaja. Kell 16.30 lülitub sisse karmaline mälu ja kõiki sündmusi tuleb vaadelda sellest lähtuvalt. Mediteeri enda ja oma suguvõsa karmale, sest siis võivad avaneda salajased tarkuseallikad.

PÄEVA MÄRGID: Kui leiad kollasest metallist eseme, laheneb segane olukord. Kui seisev kell hakkab täna äkki käima või kuuled pidevalt kellalööke, ennustab see  ootamatut edu ja õnne. Kui ninna sattuv tolm paneb aevastama ja silma läheb ripsmekarv või puru, on tegu pettuse või vale orientatsiooniga. Kõik tänased veega seotud märgid tähistavad materiaalseid kaotusi-katsumusi: kui kraan tilgub, teed jalad märjaks vms. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea, kui sa üldse und ei näinud. Kui nägid neid palju, oled valel teel ja tõest kaugel. Kui nägid unes end alasti, oled õigel teel.

TOIT: Peab olema hapukas, kerge ja õhuline.

SOODSAD VÄRVID: Hall, luitunud ja kaitsevärvi toonid

EBASOODSAD VÄRVID: Musta-valge kombinatsioon ja kirevad toonid

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee