Eesti uudised

GALERII | Tallinna hipsterbaar kandideerib maailma parima sisekujunduse tiitlile (13)

LISA KOMMENTAAR

N. Äljane 9. juuli 2019 20:04
Mõtlesin minna uudistama ja keha kinnitama. Kui aga kuulsin, et krossist eide puhvet, ei tõsta sinna oma jalga iial.
melon 9. juuli 2019 19:32
meie hipstritel pole raha baarides käia. kogu papp läks kalamaja korterite soetamiseks ja renoveerimiseks, siis oli vaja osta ka kollased püksid, kodukootud sviitrid ja gaasimaski kotti läpaka jaoks. ma arvan seda asutust ootab sama saatus mis krossi mõisalgi - võlad ja maha müümine
Räme jama Jordan Krossi raha eest 9. juuli 2019 19:24
Tasu eest saab igaüks oma putkaga selles "maailma parima disaini komplektis" osaleda. Kui rohkem maksad, siis pääsed finaali. Nii on nende "konkurssidega". Mary Jordan Kross (kes on selle saastabaari omanik) jälle oma kavalate "turundusnippidega" e. siis väljamõldistega. Järelikult mingi petuvärk ja ei tasu vaatama minna.
tasu eest osaleja 9. juuli 2019 19:21
Tasu eest saab iga omanik oma putaga selles "maailma parima disaini komplektis" osaleda. Mary Jordan Kross jälle oma kavalate turundus"nippidega" e. siis väljamõldistega. Järelikult mingi petuvärk j aei tasu vaatama minna.
Džoordani kitš 9. juuli 2019 19:09
Tegi siia miskise amäärika burksikoha ja maailmadisain kohe? Fantaasiaga on mutikesel ennegi asjad väga korras olnud.
Mingu siis, osalegu siis 9. juuli 2019 19:06
Maksad osavõtumaksu ära ja võid ka mininokuga pikema noku konkursile minna- pole keelatud.
Selge 9. juuli 2019 18:49
mhm 9. juuli 2019 17:26
Meenutab bussiootesaali või tekitab tunde basseini lähedusest. Mõnus küll ei ole.

9. juuli 2019 16:54
Ilu on vaataja silmades.lgal inimesel oma maitse.
Horros 9. juuli 2019 16:38
Noojah London - New York veebiajakiri :D:D:D
Horros 9. juuli 2019 16:33
Koha omanik on ju valetaja Mary Jordan Kross, SEEGA EI SAA SEDAGI NN UUDIST TÕSISELT VÕTTA. Ja see õnnetu Odepn EI ASU KOPLIS, küll Kopli tänava ääres, kuid ned on ikka kaks eri asja. Piltidelt vaadates on too koht küll INETU eklektiline maitselageduse näidis. Mingist disainist üleüldse rääkida on selge liialdus. Võimalik, et see nn ajakiri on miski USA mõttetus ja Odeoni sinna sattumine selgelt ameeriklase Jordani susserdus. Arvata võib, et kaua see kphake ei tegutse. Kes sinna üldse viitsivad minna. INETU JU PEALE SELLE KA.
Pildid 9. juuli 2019 15:45
Piltidelt paistab tõesti väga kena ja huvitav kujundus olevat!
Tarku kõik kohad täis 9. juuli 2019 14:43
Üks asi on eesti arhitektide ja sisearhitektide tegevus Nõuka okupatsiooni ajal ja teine asi on Nõukogude tsentraalne kolearhitektuur. Need on siiski kaks iseasja. Ja ükski portugallane ega muu Venemaast kaugel elav inimene ei tule meile ütlema, mis on meie osa ja mis mitte. Enne Balti jaama turu kokkulükkamist ja praeguse kena ehitamist käis siin ka trobikondade kaupa igasuguseid "lääna" kunsti- jm tarku, kes väitsid, et see vanade samovaride, Nõuka ordenite jm pahna haisev ja lagastatud müügikoht, kus müüsid eesti keelt mitteoskavad mutid, on osa Eestist ja peabki nii jääma.