Eesti uudised

LAULUPIDU KASVATAS NÕUDLUST: sündis elektritõukerataste sõidurekord, taksohinnad tõusid taevasse (8)

Reti Jõerand, 8. juuli 2019, 21:35
HOOGNE: Elektrilisi tõukerattaid kasutasid nii laulupeo korraldajad kui ka dirigendid. Pildil on koorijuht Aarne Saluveer.Foto: Rene Mitt

„Laulupeo nädalavahetusel oli nõudlus nii suur, et kõik Bolti tõukerattad olid praktiliselt kogu aeg kasutuses,“ räägib Bolti meediasuhete juht Karin Kase, et laulupidu suurendas mitmekordselt nõudlust nii taksode kui ka elektriliste tõukerataste järele.

Pühapäeval tehti Eestis uus rekord elektriliste tõukeratastega sõitudes, kinnitab Karin Kase. „Kõige rohkem sõite tehti mõistagi lauluväljakule ja sealt kesklinna. Lisaks osalesid Bolti tõukerattad laulupeo rongkäigus ja neid kasutasid asjatoimetusteks ka laulupeo korraldajad ja dirigendid,“ toob ta välja. Näiteks läbisid koorijuhid Aarne Saluveer ja Valter Soosalu rongkäigu just nimelt tõukeratastega.

„Inimesed on siiani tõukeratastega väga vastutustundlikult ümber käinud ja me oleme neile selle eest väga tänulikud – pahatahtlikult ei ole ühtegi neist ära lõhutud. Paar nädalat tagasi oli ühel rattal murdunud käepide, aga hiljem selgus, et ka see oli õnnetus. Praegu on rivist väljas mõned üksikud tõukerattad, millel on esinenud tehnilisi probleeme, ja need on praegu remondis,“ sõnab Kase.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

7. august 2019, 07:13
ADVOKAAT: seadus ei võimalda ohjata elektritõukerattaid
15. juuli 2019, 13:59
UUS OHT: „särtsutõuks“ nõudis järjekordse inimohvri
10. juuli 2019, 19:51
LIIKLUSVAHEND NAGU IGA TEINEGI: Kopenhaageni politsei vahistab purjutanud elektritõukerattureid
8. juuli 2019, 21:15
Laulupidu läbi koorilaulja silmade ja südame

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee