Krimi

Politsei leidis metsa eksinud mehe kodus diivanil magamas (5)

Ohtuleht.ee, 8. juuli 2019, 15:47
Foto: Teet Malsroos
Lõuna prefektuur kirjutab sotsiaalmeedias, kuidas väidetavalt metsa eksinud mees magas hoopis kodus peatäit välja. 

Politsei sai teate, et Värskas läksid metsa seenele kolm meest, viinapudel põues. Julgustavad lonksud vägijooki võetud, läks iga mees eri suunas metsa, kuni ühel hetkel avastati, et üks neist on kaotsis. Ja eksinud oli ikka see, kes polnud ses metsas iial varem käinud. Sõbrad olid taamalt kuulnud küll mehe hõikeid ja karjumist, ent tundide möödudes üles teda ei leitud. Nüüd helistati hädaabinumbril

Piiriäärset ala nagu oma viit sõrme tundvad piirivalvurid asusid meest otsima. Samas läks politsei kontrollima mehe elukohta juhuks, kui mees peaks sinna ilmuma. Kohapeal selgus, et metsa eksinud joobes mees magaski mitmendat tundi kodus diivanil, hambad laiali. Tal oli olnud õnne, sest pärast pikka sihitut seiklemist kohtas ta kaht kukeseeni noppinud inimest, kes võtsid purjutanud mehe oma auto pardale ning tõid ta turvaliselt Värskast Räpinasse koju. Väsinud mehel ei olnud aga siis enam meeles sõbrad, kes teda tunde metsas taga otsisid.

"Tänane vahejuhtum võinuks õigupoolest olemata olla, kui eksinu säilitanuks kaine pea. Selline lugu võinuks ka traagiliselt lõppeda. Sestap ära võta metsa minnes liigseid riske, mis su elu ohtu seavad. Promill eksitab sind teelt ning alati ei ole läheduses teisi, kes sulle teed juhataks või oma autoga sind lausa kodutreppi sõidutaks," hoiatab politsei. 

Politseil on hea meel, et jagub abivalmis inimesi. "Täname siiralt salapärast naist ja meest, kes aitasid joobnud seenelise turvaliselt koju. Aitäh teile!"

5 KOMMENTAARI

h
H 8. juuli 2019, 22:13
Ei tea jah miss seeni nad otsisid need alles kuu pärast tulevad
m
Mida tekst 8. juuli 2019, 20:58
"metsa eksinud joobes mees magaski mitmendat tundi kodus diivanil, hambad laiali." Teie naerate hambad laiali kogu aeg! Ja metsa eksinud inimene EI saa kodus olla!
Loe kõiki (5)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee