Maailm

Avaldatud 8. juulil kell 16. Uuendatud 9. juulil kell 13.30 ja 10. juulil kell 12.20

KOHUTAV: väike tüdruk kukkus ema silme all ristluslaeva 11. tekilt surnuks (18)

Toimetas Aadu Hiietamm, 10. juuli 2019, 12:30
Väike Chloe. Foto: facebook/alan.wiegand.1
Puerto Ricos San Juani sadama kukkus pühapäeval ristluslaeva Freedom of the Seas 11. tekil asuvast aknast alla 19 kuu vanune tüdruk, kes maandus betoonkail, vahendab CBS News. 

Tüdruk viidi pärast kukkumist koheselt haiglasse, kus arstid tuvastasid ta surma. 

Traagiline õnnetus juhtus siis, kui vanaisa mängis lapsega mängunurgas. Esimestes uudistes öeldi, et õnnetus juhtus restoranis.

Väike Chloe jooksis akna juurde ja soovis välja vaadata. Vanaisa Salvatore Anello tõstiski lapse aknaservale. Seal kaotas tüdruk tasakaalu ja kukkus 46 meetrit alla. Traagiline õnnetus toimus Chloe ema Kimberly Schultz Wiegandi silme all. Pealtnägijad rääkisid hiljem, et lapse kukkumist saatis tema ema kohutav karje. 

Väike Chloe. Foto: facebook/alan.wiegand.1

Elu kaotanud tüdruk oli kruiisil koos vanemate, vanema venna ja vanavanematega. Perekond on pärit USA-st Indiana osariigist, kus Chloe isa Alan Wiegand töötab politseiametnikuna. Ristluslaeval veetsid nad ühekoos nädalast puhkust.

Perekonna advokaat Michael Winkleman ütles Miamis antud pressikonverentsil, et vanaisa on juhtunust šokis. Ta arvas last aknalauale tõstes, et seal on klaas ees, kuid tegelikult oli aken avatud. Advokaat ei mõista, kuidas saavad laste mängukohas olla avatavad aknad.   

Ristluslaev Freedom of the Seas on ehitatud Soomes Turu laevatehases ja lasti vette 2006. aastal. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee