Maailm

Itaaliasse jõuavad riburada pagulastega koormatud laevad

Tõnis Erilaid, 8. juuli 2019 11:08

27 KOMMENTAARI

n
9. juuli 2019 19:40
Need ''pagulastega´´ laevad tuleb merepõhja lasta!!!
t
Tiit/ 9. juuli 2019 10:48
Kas Itaalia piirivalvalaevadel ei ole suurtükke? Paar laeva pohja ja ei taha enam keegi tulla.
š
šokis on ka liberaalne moderaatorgi/ 9. juuli 2019 10:36
Kui varemalt piiri r i k k u j a s t võõras laev piirivalve või mere-politsei käsklusi eiras ja lausa neile otsa üritas sõita ning neid u p u t a d a püüdis, siis a v a t i selliste piht.a lihtsalt t u l i. Kuni põhja l a s k m i seni välja. Aga kahjuks ei oleks see praegu enam mõeldav, sest kui midagi sellist toimuks, siis oleks kogu liberaalne Euroopa šokis. Ja järgneksid jumal teab kui ranged rahvusvahelised sanktsioonid.
s
Sass/ 9. juuli 2019 10:27
Tegelikult saab ja PEAB neid nn." kapteneid" ja laevade omanikke karistama inimstele teadlikult ebainimlike tingimuste loomises ja nende elude tahtlikus ohtu seadmises. Karistuseks - surmanuhtlus!
v
Vanasti oli asi selge/ 9. juuli 2019 10:19
Kui piiririkkujast võõras laev piirivalve või merepolitsei käsklusi eiras ja lausa neile otsa üritas sõita ning neid uputada püüdis, siis avati selliste pihta lihtsalt tuli. Kuni põhjalaskmiseni välja. Aga kahjuks ei oleks see pragu enam mõeldav, sest kui midagi sellist toimuks praegu, siis oleks kogu liberaalne Euroopa šokis. Ja järgneksid jumal teb kui ranged rahvusvahelised sanktsioonid.
p
Praegune ülihumanism on Euroopa suitsiid. Mille peale moslemid naeravad, nii et kõht kõveras/ 8. juuli 2019 23:32
Kui ebaseaduslik piiriületaja piirivalvealuste käsklusele ei allu ja seda enam, sellele politseipaadile otsa ajada ning seda lausa uputada üritab, siis oleks igati loogiline taolise aluse pihta tuli avada. See kas või ära uputada. Veel mõne aja eest olekski seda ilmselt tehtudki. Aga keegi ilmselt teenib selle äri pealt ülihästi. Ja annab nutsu ka nendelegi, kellel on suur mõjuvõim.
h
huvitav-huvitav/ 8. juuli 2019 23:20
nii et asjaolu, et "füüsikud, arstid ja insenerid" on osanud oma p e l d i k u d lihtsalt umbe ajada, ongi nüüd siis see ülimalt mõjuv põhjus, miks itaallased peaksid tolle kamba vastu võtma ning neid igavesti toitma hakkama? aga umbeaetud peller ei ole siiski vist eluohtlik olukord? vanasti lasksid nii meremehed kui ka reisijad oma hädad lihtsalt üle pardaääre. Aga piisava hulga toidu varumine on pigem ikka nende niinimetatud "abiorganisatsioonide" mure, kes selliseid laevu teadlikult piiririkkumistele saadavad.
k
Kalkulatsioon/ 8. juuli 2019 22:53
Kui pagulased maksavad üleveo eest nii 500 tuhat, siis on mingi 50-ne tuhandeline trahv vaid kökimöki. Asi tasub end ikkagi kuhjaga ära. Isegi siis kui lisaks veel teinegi 50 tuhat näiteks altkäemaksuna kohtuniku taskusse läheks. Kasu oleks äril ikkagi sees.

p
pidulisele / 8. juuli 2019 21:57
vaevalt küll, Saksamaa ja Luxemburg võtab nad endale . Luxemburgi linnaosa Guartier de La Gare on puhas Aafrika ! Minu meelest läheb iga nädalaga tänavapilt hullemaks . Olukord muutub vaikselt võimatuks .
h
hmm/ 8. juuli 2019 20:46
inimkaubandusega tegelevad laevad tuleks äkki konfiskeerida ?
s
see ju üro rahvastiku asendamise plaan/ 8. juuli 2019 18:22
ja lehel ametlikult kirjas https://www.un.org/en/development/desa/population/publications/ageing/replacement-migration.asp
j
Juhan/ 8. juuli 2019 18:12
Kui Itaalia ei taha oma rannavalvet tööle panna, siis hoidku kõik saabujad pealegi kostil ega palugu abi nendega toime tulemiseks. Seda, et üks sõjalaevastikku ja piirivalvet omav NATO riik ei suuda oma piiridel võõraid aluseid tuvastada ja peatada, ei saa tõsiselt võtta. Kõiki Itaaliast Euroopasse imbuvaid kolmandate riikide kodanikke saab ka soovi korral käsitleda kui illegaalseid piiriületajaid ja suunata tagasi Itaaliasse ehk maale, kus nad viimati legaalselt viibisid.
o
Odin/ 8. juuli 2019 16:12
Mis pagulased nad on?! Nagu mõni Liibüa rannikul vette astub nii ta veest välja laeva tiritakse. Järgneb sõit Itaaliasse, enne kasseeritakse lõbureisijalt sõidu maksumus sisse ning kui ei suuda maksta siis tehakse mööndus - tasub hiljem kuritööga.
p
pidu/ 8. juuli 2019 15:22
Kõigi Eesti naistel Eks siia jõuab neid ka sealt laevalt omajagu
i
Itaalial pole rannavalvet ?/ 8. juuli 2019 14:39
Sellised paadid tuleb juba rahvusvahelise vaba vee piiril tagasi suunata, kui vaja, siis aidata neid, ehk panna sleppi ja pukseerida sinna suunda, kust tulid. Tänapäeva radari tehnoloogiaga on selliste paatide avastamine ju lihtne, või siis itaallastel pole muud piirivalves, kui binoklid ?
i
Itaallased ei õpi isegi vigadest !/ 8. juuli 2019 14:34
Kui see põgenike jama algas, siis Endine Austraalia peaminister Tony Abbott andis Itaalia valitsusele nõu, et pagulastega tuleb tegeleda nagu seda on Austraalia juba ammu teinud, ehk kõik nn. pagulased korjatakse kokku ja paigutatakse kuhugile saarele pagulaskeskusesse aga mitte ei lasta maale tulla. Kui kellelgi seal keskuses ei meeldi, siis võib ka lahkuda, kuid sinna, kust on tulnud !

k
KillaH/ 8. juuli 2019 13:11
Lasku need laevad seal samas sadamas põhja, või takistagu muul moel nende tagasi minekut merele.
p
Profet/ 8. juuli 2019 13:04
Kohtuniku nõrkus lisas hagu inimkaubitsejate tegevusele. Tänu sellele hakkasid ka teised inimkaubitsejate abilised "humanitaarse tegevuse" sildi all vedama "inimkaupa" ebaseaduslikult Euroopasse.
m
Mnjah/ 8. juuli 2019 12:27
Laevad konfiskeerida ja maha müüa. Kaptenid panna istuma ohuolukorra tekitamise eest. Kui toodi isikuid teise riigi territoriaalvetest, eirates sealse rannavalve korraldusi ja jõuti ebainimlike tingimusteni, siis lasub süü kaptenil. Piirivalvelaeva rammimine on samuti tahtlikult merel ohu tekitamine. Kui salapäraselt finantseeritud maffialaevad jultunult ignoreerivad seadusi ja mereohutust, saab olukord ainult hullemaks minna.
i
irv/ 8. juuli 2019 12:15
Itaalia parempoolsed on lihtsalt krääksuvad haned. Kuni krääksuvad, Itaalia täitub igasuguse kontingendiga...
k
koju / 8. juuli 2019 12:13
Sakslased ise on suurimad oma riigi kukutajad ,kui neil on veel nii palju poolehoidjaid sellistele oma riigi kohitsejatele ,siis surm Euroopale pole kaugel . .
m
!!!/ 9. juuli 2019 10:13
mul on Saksamal tuttavaid ja nemad pole sugugi pagulasvaimustuses. Riigikohitsejad on hoopiski pugejatest poliitikud, kes on massoonide ustavad lakeid. Võib oletada, et nood isandad maksavad oma poliitikuist toapoistele ning toatüdrukutele hästi.
p
Pagu Laine/ 8. juuli 2019 12:12
Vaatasin pilte, ainus naine laevas on mikrofoniga reporter. Kus siis on naised ja lapsed? Kah mul pagulased, need on hoopis meie rahal liugu laskvad sotsiaaltoetuste saajad. Ja kui ei saa, siis kriminaalid.
l
lainele/ 8. juuli 2019 13:49
köik olid noored,terved,elujöus noored,parimais aastais mehed.Mis ometi toimub?Mis neil ometi siia asja on.Ja terve Euroopa ei näe ega kuule.Nn Euroopalikud väärtused-siin nad on.Puhas äri.
e
et see on äri/ 9. juuli 2019 14:47
sellest kirjutati mitu aastat tagasi, need smugeldajad teenivad miljardeid, seetõttu ei panda ka sellele ärile piiri. Huvitav, et need pagulased on võimelised maksma tuhandeid eurosid.
t
tom/ 8. juuli 2019 11:33
Absurditeater! Laevad tuleks viivitamatult konfiskeerida, inimkaubitsejad vangi mõista ning pagulased lähteriiki pikema jututa tagasi viia! Üleüldse on absurd, et nad sedasi suvaliselt segamatult liiguvad. Euroopa liidu lõunapoolsetel piiririikidel tundub puuduvat igasugune piir ja piiri valvamine.
e
ery to tom/ 8. juuli 2019 11:44
inimkaubitsejad võiks tõesti kohtu alla anda, aga surma eest põgenevaid inimesi ei tohi tagasi tapatalgutele saata. Ei usu, et seal piirivalvet pole, võiks muidugi parem olla. Pagulaste asemel võivad ühel hetkel terroristid näiteks tulla

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee