Poliitika

Kaja Kallas: valitsuse lagunemine on Keskerakonna ja Isamaa kannatuse katkemise küsimus (329)

Toimetas Johanna-Kadri Kuusk, 8. juuli 2019, 07:54
Kaja KallasFoto: Martin Ahven
Kaja Kallase sõnul on Reformierakonna põhiline eesmärk jõuda valitsusse ja seni opositsioonis võimalikult head tööd teha.

ERRi uudisportaal avaldas pika intervjuu Kaja Kallasega, kus erakonna juht on kriitiline valitsuse suhtes, mis tema sõnul ei tööta ja on seotud vaid Reformierakonna vastasusega. Kuigi Kallase sõnul on täiesti normaalne, et erakonnad tahavad võimul olla, siis ei tohi see olla ainus eesmärk, vaid võimus püsimisel peab olema soov Eestit edasi viia ja selleks vajalikke otsuseid langetada.

Kallas märkis, et nii Keskerakonnas kui ka Isamaas on inimesi, kellele praegune koalitsioon ei meeldi ja oravate juhi sõnul pole tõenäoline, et Jüri Ratas soovib järgmisetele kohalikele valimistele vastu minna EKRE areenil, kus põhiteemaks on näiteks referendum mehe ja naise abielu küsimuses.

„See ongi praeguse valitsuse enesehävituslik mehhanism,“ sõnas Kallas ja märkis, et seda muidugi siis, kui kannatus juba varem ei katke.

329 KOMMENTAARI

k
KaKa (tabav lühend?) loodab, et EKRE enda knnatus katkeb. 27. juuli 2019, 09:18
Kas tõesti on ka Kersti nimeline õrnahingeline naisterahvas endalegi küüned sisselööma ja valmis ootama mõne erakonna katkemist. Kaua nad ise suudavad kannatada, see on tegelik küsimuse küsimine.
k
Kaja, 22. juuli 2019, 20:19
unista edasi. Helesiniseks unistuseks see refidele jääbki. Edu praegusele valitsusele, eriti EKREle.
Loe kõiki (329)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee