Eesti uudised

NB! Hetkel on kassades piletimüük lõpetatud!

Politsei: piletimüük laulupeole avatakse, kui väljakul tekib ruumi juurde (12)

Ohtuleht.ee, 7. juuli 2019 14:12
Kella kahe ajal olid lauluväljakul kassad avatud ja pileteid müüdi.Foto: Robin Roots
Põhja prefektuuri Kesklinna jaoskonna juht Kaido Saarniit selgitab, et tänase laulupeo kontserdi piletimüüki piiratakse, et tagada pileti ostnud ligikaudu 70 000 inimese turvalisus. Ometigi ei pruugi see veel tähendada, et ühtegi piletit enam müüki ei paisata.

Kaido Saarniit täpsustab politsei poolt saadetud pressiteates, et piletimüük avatakse jälle kui väljakul tekib ruumi juurde, kuid seda pole hetkel võimalik ette prognoosida.

Õhtulehe andmeil sai veel kella kahe ajal väravas tänasele peole pileti lunastada. Järjekorrad olid umbes 50 meetrit pikad. Pärast kolme enam pileteid ei müüdud.

Politsei soovitab jälgida laulupeo korraldajate teateid, infot kuvatakse ka väravate juures olevatelt suurtelt ekraanidelt. 

Laulu- ja tantsupeo operatiivstaap tegi täna otsuse piirata piletimüüki hetkel, mil müüdud on 70 000 piletit. Koos esinejatega viibib täna lauluväljakul üle 100 000 inimese, kelle turvalisuse tagamine on politsei, meditsiiniteenistuse, Päästeameti ja turvatöötajate jaoks prioriteediks.

„Operatiivteenistuste ülesandeks on pakkuda võimalikult kiiret abi. Suures rahvamassis on raskendatud nii abi kutsumine kui ka vahetu abi pakkumine, seega otsustati turvakaalutlustel piirata piletimüüki tänasele kontserdile,“ ütles Kaido Saarniit.

Samal teemal

07.07.2019
Korraldajad teatavad: laulupeo piletite müük lõpetati
07.07.2019
GALERII | Laulupeo lõpp: tuli on väljakul küll kustunud, aga põleb südames edasi
07.07.2019
Laulupeole enam piletit osta ei saa

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee