CityBee tõukerattadFoto: Robin Roots
Ohtuleht.ee 5. juuli 2019 10:42
Nädalavahetusel jõuab Tallinna tänavatele lisakogus Citybee elektrilisi tõukerattaid, et tagada vabad rattad kõikidele soovijatele.

„Kuna elektriliste tõukerataste laenutamine on Eestis hästi vastu võetud ning nõudlus rataste järele suur, siis otsustasime tuua turule lisakoguse tõukerattaid. Hetkel on kõik rattad igapäevaselt kasutuses ning enamik neist saab juba enne päeva lõppu tühjaks, mis näitab selgelt, et elektrilised tõukerattad on soositud transpordivahend Tallinna tänavatel,“ lausus Citybee Eesti juht Heigo Protten. Ta lisas, et nõudluse jätkudes ollakse valmis tõukerattaid veelgi juurde tooma.

Elektrilisi tõukerattaid saab laenutada mugavalt mobiilirakenduse Citybee abil, kust leiab lähima laenutuspunkti, saab alustada ja lõpetada ratta kasutamist ning tasuda teenuse eest. „Praegu on kokku kümmekond erinevat punkti Tallinna suuremates tõmbekeskustes, kuhu hommikul tõukerattad maha pannakse. Lisaks on tantsu- ja laulupeo ajal lauluväljaku ning Kalevi staadioni vahetus läheduses tõukerattapunktid,“ selgitas Protten.