Eesti uudised

RAVI ÕNNESTUS! Annabeli geeniravi on tehtud, kõik läks hästi (96)

Toimetas Kristjan Väli, 4. juuli 2019 19:30
Foto: Tartu Ülikooli kliinikumi lastefond
Tartu Ülikooli kliinikumi lastefond annab sotsiaalmeedias teada, et väikese Annabeli geeniravi on tehtud ja kõik läks hästi. Ravi õnnestus täielikult. Edasi jääb Annabel jälgimisele, esialgu haiglasse, hiljem juba haigla lähedal asuvasse ajutisse koju.

"Ravi teostamise ajal askeldasid pisikese Annabeli ümber kaheksa tohtrit, vanemate sõnul on kogu haigla personal ääretult abivalmis ja väga toetavad. Pisike piiga pidas kenasti vastu ja oli ravi alal väga vapper, protseduur ise aga siiski üsna väsitav, mistõttu üritatakse nüüd lõpuks pisut puhata.

Täna on Ameerika Ühendriikides riigipüha(Independence Day) ja Annabeli ravinud arst naljatas, et väljas lastud ilutulestik oli Annabeli auks! Lastefond on mõistagi arstiga ühte meelt ja me usume, et seda on ka kõik head inimesed, kes väikese tüdruku elu päästmiseks abikäe ulatasid!  Aitäh, et aitasite päästa elu

Annabeli vanemad ja Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond on seda rõõmsamad, et saame häid uudiseid teada anda vahetult enne eestlastele väga olulise juubelilaulu- ja tantsupeo avaetendust,"seisab Tartu Ülikooli kliinikumi lastefondi Facebooki postituses.

Samal teemal

11.10.2019
RAVI TÕI NAERATUSE NÄOLE! Tüvirakkude siirdamine Inglismaal aitas raskelt haiget pisipoissi
05.10.2019
Aeg lendab! Maailma kalleimat ravi saanud pisike Annabel on juba seitsmekuune
19.09.2019
Väike Annabel on kodus tagasi! Pisikesel tüdrukul läheb vanemate sõnul hästi
05.08.2019
ANNABEL SAI VIIEKUUSEKS: kallist geeniravi saanud tüdrukul läheb väga hästi!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee