Eesti uudised

Lugeja kiidab: vahva on vaadata noori, kes ei põlga ära ka suvetööd koristajana (2)

Ohtuleht.ee, 3. juuli 2019 14:26
Koristamine.Foto: Heiko Kruusi
Õhtulehele helistas 56aastane Helju, kes tahtis avaldada arvamust suvel töötavate noorte kohta. Ja mitte sugugi laita, vaid hoopis kiita!

Heljule jäid kaupluses silma noorukid, kes prügikotte tassisid ja kärusid lükkasid.

„Võiks ju arvata, et noored ei tahaks end suvel eakaaslaste ees koristajana näidata, aga need noormehed tassisid sirge seljaga kotte. Tegid uhkusega tööd. Hea oli kohe vaadata - sirge selg, töökad käed, uhke pilt. Vahva on kohe vaadata noori, kes ei põlga ära tööd koristajana. No tõesti ilus ja imetlusväärne! Väga tahaks neid noori kiita,“ jagub Heljul hulganisti häid sõnu.

„Iga noor on kunagi ju alustanud ametilt, mida aastaid hiljem tõenäoliselt enam teha ei tahaks. Ja kas üldse ka peaks. Aga oluline on siin see, et need tänased noored tarkade ja suurte juhtidena ei unustaks oma karjääri algust – kohe ikka päris meepüti juurde ei pääse,“ jagab naine õpetussõnu.

„Et nad väärtustaks seda saadud kogemust, et nad mõistaks tulevikus neid inimesi, kes töötavadki madalapalgalistel kohtadel, Aga tõesti tegi meele rõõmsaks ja andis lootust – pole neil tulevastel põlvedel häda midagi,“ soovib Helju tervitada kõiki kooliõpilasi ja noori, kes suvel on viitsinud ja tahtnud kuhugi tööle minna.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee