Eesti uudised

ÕL VIDEO | KATSE: millistes Tallinna toidukohtades saab oma topsiga kohvi kaasa osta? (13)

LISA KOMMENTAAR

Kas 4. juuli 2019 12:02
nüüd tõelistel keeletarkadel on kardul, kardula, kardulit, mitte kartul, kartuli kartulit, kartulite.
Ahsoo 4. juuli 2019 11:55
Peaks need tuhanded kilomeetrid siis jala astuma? Teha tuleb seda, mida saab teha.
McCoffee 4. juuli 2019 11:13
...ostad aastaks märgistatud termostopsi ja kohv norra statoilides tasuta...
Mari Liim 4. juuli 2019 02:00
Selline "säästmine" on ilmselgelt silmakirjalik. Inimene lendab lennukiga tuhandeid kilomeetreid maha aga küsib oma topsi kohvi :)
Usa 3. juuli 2019 21:15
Siin oma topsiga kohvi osta ei saa ja kõrrekampaania käib siingi täies hoos. Lisaks tahetakse siin kaotada to go plast konteinerid. Hea artikkel aitäh Reti
öko hullumeelsus 3. juuli 2019 19:22
ja pärast tops käekotti ja kallis kott on rikutud , või siis pesed ebahüügenilistes tingimustes . Danke , mitte iialgi !
Mia 3. juuli 2019 16:41
Nõuka ajal olid üle terve NSVL-i avalikud gaseeritud vee automaadid. Kolme kopika eest said juua ja kalaas oli kõigile üks, ainult mingi olematu veeneirge sai seda loputada. Sama asi oli vaadikalja müümisel tänaval. Keegiei surnud sellest ära või vähemalt pole ametlikult teada antud :D Nii need allergikud kasvavad, kui kõik bakterid sh ka kasulikud hvitatakse
mh 3. juuli 2019 13:25
Noo kus on loogika :) Selle järgi lähen ma oma kohviubadega, öeldes, tehke kohvi. Kas need pabertopsid on kuni kliendini nii kaitstud ja hoitud, et mitte üks müüja neile peale pole hinganud. Äkki just müüja haigestus ja igal hommikul ei nõua müüja käest mitte keegi tervisetõendit, et ta just täna on terve. Justnimelt oma topsiga saan kontrollida, et kohvi oleks kõige vähem mõjutatud. Liskas pabertops muideks annab maitset. KUi ei usu, tee proovi.

mh 3. juuli 2019 13:21
Aga selline poolenesti roheline ei või siis kohvitopsi jagu maailmas kokkuhoida. Et kui veel kohvi joob, ei tohigi alsutada topsist ? See kõlab ju niimoodi, et mis sellest toast ikka koristada, et nagunii on sassis, viskame aga prügi maha juurde, nagu nii natukene koristamist pole ju koristamine.
eesti keel 3. juuli 2019 13:21
mitte kartula vaid kardula
ei 3. juuli 2019 13:01
Inimene, kes on paduroheline, ei jookski kohvi. Palju loodust hävitatakse kohviistanduste rajamisel, te tahaks teada. Nii et ärge olge nii silmakirjalikud.
n 3. juuli 2019 12:48
Kunagi andis Statoil termoskruuse millega sai sealt kohvi. Ma käisin Norras ja sõitsin öösel, jube mõnus oli võtta tasuta kohvi. Milline teenindus ja kui hästi tähistatud teede võrk. Head tuled masinal ja hea muusika. Kui saaks veel vanas eas Norra teedele sõitma? Olid ajad olid naised, kadund ajad, kadund naised. Nüüd on kolm ühes igast pakist? Nuudel või kohvi ei enam paranda ma kummilohvi!
.. 3. juuli 2019 12:24
Milles see ebahügieenilisus täpsemalt seisneb siis? Ega ma seda kohvi sinule ei osta? Minu tass, ise pesen, ise joon. Ma ei ütleks, et plastitehasest tulnud tops puhtam on.