Krimi

EESTI VIINAVÕTU ERIPÄRA: Ivan lõi kolmele kaasjoomarile kirvega vastu pead (43)

Ohtuleht.ee, 1. juuli 2019 14:03
Pildil olev kirves polnud juhtumiga seotud.Foto: TEET MALSROOS
41aastane Ivan oli aprillikuuni seaduse mõttes puhas kui prillikivi. Siis jõi Vanja sõpradega viina ja virutas neist kolmele vihahoos kirvega pähe.

Juuni keskel mõistis kohus Paides Ivani kehalises väärkohtlemises süüdi. Mees saadeti esimese hooga pooleteiseks aastaks vangi, kuid kuna kohus oli humaanne ja Ivan polnud varem pahategudega hakkama saanud, siis on ta praegugi vabaduses ja jääbki vabadusse, kui ta just kahe aasta jooksul uut tahtlikku kuritegu toime ei pane.

Ivan sattus kohtukulli ette 17. aprillil peetud joomingu pärast, kus esmalt haaras purjus Ivan ühel joomakaaslasel kõigepealt kõrist kinni ja äsas seejärel 4-5 korda vastu pead. Seejärel võttis ta abiks ka klaaspudeli ja virutas järgmisele joomakaaslasele piki pead. Ei pääsenud ka seltskonnas olnud kolmas Ivani sõber, keda tabanud löökide saldoks jäi kaks kirvelööki pea piirkonda.

Purjus Ivan viidi kohe pärast kirvetööd arestikambrisse ja nii võeti tema karistusest kaks vanglapäeva vähemaks. Kuriteos tahtmatult osalenud kirves konfiskeeriti ja hävitati. Tõenäoliselt ei löönud Ivan siiski kannatanuid kirve teravama osaga, sest muidu poleks ta ilmselt nii kergelt pääsenud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee