Maailm

Texases kukkus alla väikelennuk, mille pardal oli kümme inimest 

Toimetas Aare Kartau, 1. juuli 2019 10:38
Lennuangaar, kuhu õhusõiduk kukkus.Foto: AP/Scanpix
Texases kukkus alla väikelennuk, mille pardal oli kümme inimest. Lennuk tabas angaari ning süttis põlema. Kõik pardal olnud isikud hukkusid, teatab BBC.

Kahemootoriline lennuk Beechcraft BE-350 King Air kukkus kohe pärast Addisoni lennujaamast õhku tõusmist alla. See kaldus õigest suunast kõrvale ning tabas lennuangaari. Kohaliku tuletõrjejaoskonna sõnul lahvatas õhusõiduk, mille pardal oli kümme inimest, põlema. Lennuk alustas sõitu kohaliku aja järgi pühapäeva hommikul kella üheksa paiku ning pidi suunduma Floridasse.

Samal teemal

Dallasest vaid 17 kilomeetri kaugusel asuvasse lennujaama jõudsid päästjad kiiresti kohale, ent neil ei õnnestunud kedagi päästa. Ametivõimud pole avalikustanud hukkunute isikuandmeid, ent nende lähedasi alles otsitakse. „Ma käisin sündmuskohal ning mind teavitati lühidalt, mis juhtus. Palun palvetage perede eest, kes selles tragöödias oma lähedasi kaotasid. Rühm tegeleb nende teavitamisega,“ teatas Dallase linnakohtunik Clay Jenkins läbi Twitteri.

Angaaris, mida väikelennuk tabas, ei olnud intsidendi ajal ühtegi inimest. Õnnetus jättis hoonesse suure söestunud augu. Väidetavalt oli lennukil tekkinud mootoririke, ent seda pole ametlikult kinnitatud. Riiklik transpordiohutuse amet uurib juhtunut.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee