Sten Kohlmann | Video: Martin Ahven, Märt Niidassoo 12. juuli 2019 10:30
Teie ees on „Duubel“ – Õhtulehe iganädalane filmisaade, kus soovitame, mida praegu kinno vaatama minna ning millistest linateostest peaks kauge kaarega mööda käima.

Nädala soovitus:

“Stuber” 

Stu on Uberi juht. Ehk siis... Stuber… Ühel päeval satub tema ellu pöörane detektiiv Vic, kes musklis, tätoveeritud ja tõenäoliselt peast soe. Saab veits möllu, saab veits nalja, aga mis kõige tähtsam - saab näha filmi, millel pikkust vaid poolteist tundi. Vot see on tänapäeval harv nähtus!

Osades "Silicon Valley" sarjaga tuntust kogunud Kumail Nanjiani ning "Galaktika valvurites" humoorika Draxina elurolli teinud endine maadleja Dave Bautista.

Nädala hoiatus:

“Annabelle tuleb koju” 

“Kurja kutsumine” pani aluse allakäigule. Frantsiis on kasvanud 7 filmi suuruseks, üks igavam, kui teine. Deemonite poolt vaevatud nukust Annabelle’ist pajatatakse lausa kolmandat korda. Uues linateoses jõuame tagasi algusesse ehk deemoniküttide Warrenite kõhedasse kambrikese nelja seina vahele, kus paarike hoiab kõiki aastate jooksul kogutud nõiduslikke esemeid.

Võite kolm korda arvata, kas Annabelle hakkab inimesi kummitama või ei! Valem on kulunud ja igav – keegi kõnnib väga vaikselt ja aeglaselt, muusika tiniseb taustal ja siis tuleb suur BOO! ning nõrgema närvikavaga vaatajad kiljatavad hetkeks. Kaua võib!