Müstika

AVESTA 3. juuli | Ära koorma ega pinguta end üle 

Kai Tamm, 3. juuli 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikese päeva lühideviis on: lõika juukseid ja küüsi; korja veini jaoks viinamarju ja pressi need läbi, et vein tuleks hea. Täna on taevalike vete päev ning au sees on naised ja emad. Iga töö, mida täna teed, peab olema rõõmuks, aga kõiki tõid pead tegema ise. Ära koorma ega pinguta end üle ja leia aega, et minna loodusesse, allikale, sest seal võivad ärgata sinu ebaharilikud võimed.

Kuutsükli 2. päeva tähis on soovide tulv. Füüsilises kehas toimub põlemine ja küllastumine ja tänu kehalisele tunnetusele võib saada teada kas see, millest mõtled on sulle kasulik või kahjulik. Selleks on hea mediteerida erinevatele asjadele. Kui mõne inimese, koha, eseme, söögi vms puhul tunned vastumeelsust, siis on see või need sulle kahjulikud.

PÄEVA MÄRGID:

Taevased sademed puhastavad ja välgu nägemine ennustab kõrgemat abi ja seega uut võimalust. Halvad on kõik märgid, mis on seotud tule või tuhaga: kui miski süttib, pillub sädemeid või puhub keegi sulle tuhka peale, siis hoiatab see õnnetuse eest ja näitab, et oled kaotanud kaitse. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest täituvad nii sümboolsed kui ka reaalsed. Kui nägid unes vett, siis on oodata edu, raha ning tasu Kui unes sõid, siis on oodata head uudist või abi.

TOIT:

Hea on süüa palju puuvilju, eriti tsitruselisi, mett, halvaad, maiustusi ning juua puuviljamahlu.

SOODSAD VÄRVID: oranž ja hõbedane.

EBASOODNE VÄRV: erkroheline.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee