Müstika

AVESTA 2. juuli | Liigu aktiivselt oma eesmärgi poole 

Kai Tamm, 2. juuli 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikese päeva lühideviis on: tegele loomadega ja õpeta neid. Päev on seotud varanduse kogumise, karjakasvatuse ning teiste juhtimisega. küpseta leiba, anna almuseid ja palveta lahkunud esivanemate eest. Tee materiaalseid plaane ja hoolitse maiste hüvede eest. Liigu aktiivselt oma eesmärgi poole. Ole helde ja lahke ning suhtu heatahtlikult kõigesse elavasse. Päeva suurim patt on tülitsemine.

Kuu osas valitseb saatanlik kuutsükli 29.päev, mille sümbolid on hüdra, Lucifer ja kaheksajalg. Kuu on terve päeva taevas, kuigi teda pole näha ja see võib muuta päeva pingeliseks. Püüa olla võimalikult positiivselt häälestatud ka siis kui pead taluma ebameeldivusi, sest see on märk, et sa pole pimeduse ori. Kell 22.16 algab kuuloomisega uus kuutsükkel. Pane tähele öösel tekkivaid ideesid.

PÄEVA MÄRGID:

Tänase päeva märke eriti ei jälgita, kuid kui loomad sind hellitavad, linnud istuvad õlale või näed palju loomi, siis on oodata abi ning soosingut. Kui loomad sind ründavad, siis on see märk, et sinu elutee suund on vale. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud segased unenäod pole tähenduslikud. Eredad ja unenäod, mida näed, täituvad väga ruttu, nädala jooksul. Kui unes sõid, jõid või nägid piima, siis on oodata õnne ja heaolu. Kui nägid unes raha, siis seda ka saad.

TOIT:

Hea on juua piima ning süüa piimatoite.

SOODNE VÄRV: roheline.

EBASOODSAD VÄRVID: punane ja kirevad toonid. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee