Müstika

AVESTA 1. juuli | Päev toob kaasa rahu ja tasakaalu taastumise 

Kai Tamm, 1. juuli 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikese päeva lühideviis on: vii lapsed õppima enesekaitset, vibulaskmist ja õhusõitu. See taevatähtedele alluv päev ongi seotud laste nende kasvatamise ja treenimisega. Samuti sõprade, kolleegide, lepingute ning tehingutega. Päev toob kaasa rahu ja tasakaalu taastumise, kuid samas ka astraalseid võitlusi, mille abil on võimalik jagu saada nõidustest ja needustest.

Kuutsükli 28.päeva energia lubab süvenemist ja läbinägemist. Ole kõrgendatud meeleolus, tegele sisevaatlusega ja hoia emotsioonid kontrolli all. Ennustused ja unenäod lähevad reeglina täide ning esineb palju selgeltnägemise ja telepaatiajuhtumeid.

PÄEVA MÄRGID:

Parim indikaator päevaks on hommik, eriti esimene tund peale ärkamist. Kui sel ajal sügeleb kael, siis hoia oma raha; kui selg, siis on tulekul ebameeldivused, mis on seotud lastega või probleemid armastuses. Kui leiad metall või muid säravaid esemeid, siis on oodata abi ja toetust ettevõtmistes. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud konkreetsed unenäod on tähenduslikud, sümboolsed ja segased mitte. Kui nägid unes tuld või valgusallikat, siis on oodata kaitset ja abi. Kui nägid unes, et sul on seljas kasukas, raudrüü või peas peakate, siis on oodata suurt edu ja lähedaste abi.

TOIT:

Kasulikud on soolane kohupiim ja juust. Hea päev paastumiseks.

SOODSAD VÄRVID: punane, lilla ja valge.

EBASOODSAD VÄRVID: luitunud, soo- ja liivakarva toonid.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee