Müstika

AVESTA 30. juuni | Ole lahke, hoolitsev ja täida teiste palveid 

Kai Tamm, 30. juuni 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikesepäeva lühideviis on: joo veini, kutsu sõbrad külla vestlema, palu Kuu valitsejalt heategusid. Päev on seotud astraalse puhastumise, virgumise ning tärkamisega, sest selles peitub naiselik alge. Lõdvestu ja ole vooluses. Las kõik läheb nagu läheb. Ole lahke, hoolitsev ja täida teiste palveid, sest siis täidab Kuu valitseja ka sinu palved.

Kuutsükli 27.päev soodustab intuitiivset tajumist, eneseotsinguid ja teadmiste kogumist. Ära pane mängima raadiot ega telerit kui sa seda teadlikult ei kuula või vaata. Täna tuleb endale teadvustada, et sa oled vastutav kõikide oma tegude, sõnade ja mõtete tagajärgede eest. Ning kui kõik pole nii nagu soovid, siis on see ju sinu enda tegude tulemus.

PÄEVA MÄRGID:

Täna vaadatakse loomade käitumise järgi kuidas inimesed sinusse suhtuvad. Kui satud ootamatult vihma kätte ja saad märjaks, siis on oodata õnne ja edu. Kui leiad peeglikillu, siis laheneb keeruline olukord. Kui leiad peenraha, eriti kui vapp on pealpool, siis tuleb probleemidele õnnelik lahendus. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tõesed ja annavad konkreetset ning otsest informatsiooni. Kui unes ujusid vees, siis on oodata haigusest vabanemist.

TOIT:

Kasulik on juua naturaalseid mahlu, kompotti, allikavett, kuid ka valget veini. Pole hea süüa raskestiseeditavaid toite, pähkleid ega mett.

SOODSAD VÄRVID: sinine, hõbedane ning luitunud toonid.

EBASOODSAD VÄRVID: oranž ja kollane.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee