Müstika

AVESTA 29. juuni | Meenuta lapsepõlve ja ärata endas kõik parim 

Kai Tamm, 29. juuni 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikese päeva lühideviis on: vii lapsed esimest korda kooli, et nad saaksid targaks ja harituks. Märksõna on Päike ja see on päev, mis ilmutab valgust, soojust ja valgustatust. Meenuta lapsepõlve ja ärata endas kõik parim. Suhtu maailmasse, tema ilmingutesse ning olemusse eelarvamusteta ja ole kui laps, kes kõike alles avastab. Palu ilusti ja Päike põletab sinu möödalaskmised ja patud, sest ta on nagu heatahtlik isa.

Kuutsükli 26.päeva energia toob inimestes välja nende halvimad küljed. Illusioonid ja kalduvus eneseimetlusele segavad olukorra või tegevuse adekvaatset hindamist. Sekeldamine ja kärsitus kulutavad palju energiat ning seepärast tuleb kõike tehe läbimõeldult ja rahulikult. Ka suhtlemisel kaotad palju energiat, kui suhtled valede inimestega.

PÄEVA MÄRGID:

Hea märk, kui täna paistab päike juba hommikust saati. Kui miski sind üllatab, siis on oodata õnne. Kui hommikul kodust väljudes kuuled laste naeru või näed kuidas lapsed mängivad, siis viitab see eelseisvale rikkusele. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid konkreetsed ja need kus nägid sugulasi või lähedasi inimesi. Tõlgendatakse otse. Väljaarvatud unenägu, kus nägid hobuseid või hobuseraudu, mis tähistab kriitilise situatsiooni lahenemist.

TOIT:

Kasulik on süüa pähkleid, seemneid ja halvaad..

SOODSAD VÄRVID: eredad ja erksad.

EBASOODSAD VÄRVID: sinine, hall ning sünged toonid.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee