Eesti uudised

Meelis Milder paneb ameti maha (7)

Toimetas Triinu Laan, 27. juuni 2019, 10:56
Foto: Tairo Lutter
Baltika juhatuse esimees Meelis Milder lahkus ettevõtte juhatusest ning asus nõuandvasse rolli Baltika nõukogu juures.

Ettevõtte juhatus jätkab kaheliikmelisena, kus igapäevane juhtimine jaotub tegevjuhi positsioonis Mae Hanseni ja juhatuse liikme Maigi Pärnik-Perniku vahel.

"Minu uus roll näeb ette nõustamist ja suunamist seal, kus Baltika pikaajalise juhtimise kogemus toetab soovitud tulemuste saavutamist," ütles Milder pressiteate vahendusel.

"Teavitasime tänavu börsi ja avalikkust uuest tegevus- ja finantseerimisplaanist, mis on Baltika ajaloo üks radikaalsemaid samme. Jõulised ja julged lähiaastate eesmärgid on andnud meie töötajatele, klientidele ja partneritele vajaliku signaali, et Baltika on muutumas," ütles Milder.

Samal teemal

Baltika nõukogu rahuldas kolmapäeval Milderi avalduse astuda tagasi juhatuse esimehe kohalt ning võtta ettevõttes nõuandev roll Baltika nõukogu nõunikuna.

Baltika juhatuse liige Mae Hansen hakkab tegevjuhi positsioonis vastutama müügi, turunduse ja jaeäri puudutavate protsesside eest ning juhatuse liige Maigi Pärnik-Pernik tootearenduse ja tugifunktsioonide eest.

Baltika juhatusega tänavu kevadel liitunud Hansen kinnitas, et ettevõtte strateegiline pööramine on alanud jõudsalt ja hetkel liigutakse tegevustega planeeritud ajaraamis. "Suurimad muutustega seotud projektid saavad ellu viidud järgmise aasta veebruari lõpuks. Esimesi märkimisväärseid võite saame tähistada 2020. aasta lõpus," lisas ta.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee