Eesti uudised

Lugeja imestab: miks läheb mees poodi roosa käekotiga?! (81)

Ohtuleht.ee, 28. juuni 2019, 10:46
Foto: PantherMedia/Scanpix
Õhtulehele helistas 31aastane Gregor, kelle sõnul tuleks Eesti meestel viimaks ometi end kodus mehena maksma panna. Miks nii? Gregor kohtas poes roosa käekotiga meest, kus sees väike chihuahua.

„Läksin pärast trenni poodi, et midagi õhtusöögiks haarata, kui silma hakkas roosa käekotiga mees,“ kirjutab Gregor, et see vaatepilt oli küll kogu meessoole löögina allapoole vööd.

„Milline tõeline mees läheks roosas käekotis istuva koeraga poodi?! Täitsa haige ikka! Kui muidu oled naise sussi all, siis ole seda kodus! Niipalju peaks ikka suutma end kehtestada, et naine käekotiga sind poodi ei saada. No ega see koer kah ühe õige mehe parim sõber olla ei saa,“ tundis Gregor end nähtust puudutatuna.

„Musklis ja treenitud mees, kellega tänaval kohtudes ma iial ei pakuks, et ta nii pehmo võiks olla. Oleks siis mingi puur või midagi, aga roosa tähekestega kott – te teete nalja! Ükski mu sõber ei oleks sellise „pakiga“ nõus end avalikult näitama. Mehed, võtke end kokku!“ tahab Gregor meenutada meestele, et nad suhtes ei tule kohe kindlasti mitte kõigega nõustuda, mis kaaslanna soovib.

81 KOMMENTAARI

k
Kiviaeg 1. juuli 2019, 13:47
Ja mis see selle Gregori asi on mida keegi kannab! Ise töllerdas seal oma haisvate trenniriietega ringi. Veel hullem. Roosa on ilus värv ja väga tihti näeb meestelgi seljas roosasid riideid. Kurb elu kui Gregor nii teiste arvamust kardab.
n
no 30. juuni 2019, 21:49
ju sel "mehel" siis mees käskis minna selle haukuma õpetatud rotiga jalutama...
Loe kõiki (81)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee