Eesti uudised

Lugeja imestab: miks läheb mees poodi roosa käekotiga?! (76)

Ohtuleht.ee, 28. juuni 2019, 10:46
Foto: PantherMedia/Scanpix
Õhtulehele helistas 31aastane Gregor, kelle sõnul tuleks Eesti meestel viimaks ometi end kodus mehena maksma panna. Miks nii? Gregor kohtas poes roosa käekotiga meest, kus sees väike chihuahua.

„Läksin pärast trenni poodi, et midagi õhtusöögiks haarata, kui silma hakkas roosa käekotiga mees,“ kirjutab Gregor, et see vaatepilt oli küll kogu meessoole löögina allapoole vööd.

„Milline tõeline mees läheks roosas käekotis istuva koeraga poodi?! Täitsa haige ikka! Kui muidu oled naise sussi all, siis ole seda kodus! Niipalju peaks ikka suutma end kehtestada, et naine käekotiga sind poodi ei saada. No ega see koer kah ühe õige mehe parim sõber olla ei saa,“ tundis Gregor end nähtust puudutatuna.

„Musklis ja treenitud mees, kellega tänaval kohtudes ma iial ei pakuks, et ta nii pehmo võiks olla. Oleks siis mingi puur või midagi, aga roosa tähekestega kott – te teete nalja! Ükski mu sõber ei oleks sellise „pakiga“ nõus end avalikult näitama. Mehed, võtke end kokku!“ tahab Gregor meenutada meestele, et nad suhtes ei tule kohe kindlasti mitte kõigega nõustuda, mis kaaslanna soovib.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee