Kummalise kampaaniaga tähistab Chatomi Fordi esindus Ameerika Ühendriikide iseseisvuspäeva.Foto: facebook.com/ChatomFord
Toimetas Aare Kartau 26. juuni 2019 10:48
Alabamas asuv Fordi müügiesindus on sel suvel välja tulnud täielikult „ameerikaliku“ müügiplaaniga. Iga sõiduki hankija saab ostuga kaasa piibli, Ameerika Ühendriikide lipu ja 12kaliibrise pumppüssi, vahendab The Mind Unleashed.

Chatomi väikelinna Fordi müügiesinduse kampaania võeti ette Ameerika Ühendriikide iseseisvuspäeva raames ning see kestab juulikuu lõpuni. 4. juuli tähistamise müügiüritus kannab nime „Jumal, relvad ja vabadus“.

Mõistagi ei saa igaüks, kes tänavalt müügiesindusse astub kampaania kõiki hüvesid kasutada. Ostja peab olema vähemalt 18aastane, tal peab olema isikutunnistus ning õigus seaduslikult sõidukit osta. Samuti tehakse ostja kohta kontroll, et kindlaks teha, kas too tohib Alabama osariigi seaduste järgi tulirelva omada.

Kui vaadata Chatom Fordi Facebooki lehte, on näha, et mõned tulihingelised ameeriklased on reklaamist juba kinni hakanud ning õnnelikult uue sõiduki, lipu, piibli ja tulirelvaga poseerinud.