Poliitika

Zuzu Izmailova: rohelistega ühinemiseks on piisavalt mune vaid vingetel naistel nagu Saagim ja Ilves (75)

Toimetas Johanna-Kadri Kuusk, 24. juuni 2019 12:17
Foto: Heiko Kruusi
Eestimaa Roheliste juht Züleyxa Izmailova kommenteeris Õhtulehes avaldatud Kaarel Tarandi arvamuslugu ja märkis, et paljudel ei ole piisavalt mune, et rohelistega ühineda.

„Eile vanaisa Jaani juures jaanilõket tehes, kui 17. juuni Õhtulehte tulehakatuseks rebisime jäi pihku lehekülg, kus meie ilus roheline logo sirbi kujutisega ristatud oli. Oluliste peresündmuste ja pühade vahel olin tähelepanuta jätnud Kaarel Tarandilt ilmunud arvamuse meie erakonna mineviku, oleviku ja tuleviku osas,“ alustas Izmailova oma Facebooki postitust ja kirjutas, et kuigi ta paljuski Tarandiga nõustub, ei saa ta mööda vaadata sellest, kuidas Tarand on negatiivselt esile toonud inimesi, kes on julgenud rohelistega ühineda.

„See nõuab juba mainitud mugavustsoonist väljumist, palju tööd ja nn mune, mida seni paistab jaguvat vaid vingetel Eesti naistel nagu Saagim ja Ilves,“ ütles ta ja lisas tänusõnad Tarandile selle eet, et ta juba aastakümneid kestva tagurliku ja teaduskauge kliimapoliitika tagajärgede pärast muretseb.

Kaarel Tarandi arvamuslugu loe siit.

 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee