Müstika

AVESTA 25. juuni | Täna ei tohi midagi karta, kuigi võib tekkida üheaegne hirm nii elu kui ka surma ees 

Kai Tamm, 25. juuni 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikese päeva lühideviis on: istuta puid ja põõsaid. See on hea päev loomingulisteks ettevõtmisteks, armastuseks ning viljastumiseks, sest kõik need sümboliseerivad elu jätkuvust. See on surematuse päev, mil tuleks istutada Elu Puu. Täna ei tohi midagi karta, kuigi võib tekkida üheaegne hirm nii elu kui ka surma ees. Igal juhul pead need hirmud ületama. See on väga hea päev elurõõmsatele ja väga halb päev süngetele inimestele.

Kuutsükli 22.päev annab edasi tarkusi ja teadmisi läbi sümbolite ja märkide. Neid tarkusi tuleb kasutada ning edasi anda teistele. Hea on mediteerida, tegeleda eneseanalüüsiga ning õppida tundma oma sisemist mina. Ära joonista mingeid sümboleid, ornamente ega märke kui sa nende väge ei tea ega valda, sest need hakkavad sind mõjutama. Eriti halb on joonistada kinniseid ringe või ruute, sest sellega sead endale piirangud.

PÄEVA MÄRGID:

Kui näole langevad puulehed, siis on oodata õnne ja häid uudiseid. Puu või oksa murdmine ennustab lahkumist sõpradest ja lähedastest. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest tähendavad head kõik taimedega seotud unenäod. Kui nägid unes vilju puudel, siis on oodata rikkust ja küllust.

TOIT:

Kasulik on süüa kõikvõimalikku taimetoitu: teraviljatoite, puu- ja juurvilju, seemneid ja pähkleid ning juua viljalihaga juurviljamahlu.

SOODSAD VÄRVID: valge, kollane ja kuldne.

EBASOODSAD VÄRVID: pruun ja tumedad toonid.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee