Nädala TOP

Top | EKRE sööks ERRi ära (32)

Laur Uudam, arvamustoimetaja, 14. juuni 2019, 17:11
Foto: Stanislav Moshkov
EKRE siseministri Mart Helme plaan ERRile uut maja mitte ehitada ning enamik rahvusringhäälingust erastada näib kangesti kättemaksuna tema arvates kallutatud peavoolumeediale. Majaehituseks kuluva 60 miljoniga tahab Helme politseinike palku tõsta ehk see lihtsalt kiirelt ära süüa. Mida aga järgmisel aastal erastada või ehitamata jätta, et politseinikele palka edasi maksta?

Õlle hind ei langegi?

Alkoholiaktsiisi langetamine riigikogu saalis on kõigest pool rehkendust, sest pole ju teada, kuivõrd kaupmehed on üldse valmis hindasid langetama või proovitakse langetuse võrra hoopis oma kasumeid suurendada. EKRE must stsenaarium oleks, et hinnad ei muutuks, maksuraha läheks endiselt Lätti, rahvas jooks edasi, kuid Eesti riigieelarve jääks maksualanduse võrra veelgi vaesemaks.

Riik ei hoiata mürgise toidu eest

Kui toiduohutus ei lähe Eestis kellegi jaoks korda peale tarbijate, siis tekib loogiline küsimus, milleks pidada ülal neid ametkondi ja ametnike horde, kelle tööst meile kasu pole ja kes meid saastunud toidu eest ei hoiatada ei taha. Pole vaja pead murda, kuidas ametnike palku tõsta, vaid hoopis ülearused ametikohad likvideerida.

Näitavad Lavlyle ust

Et süvariigi usku EKRE pole nõus Lavly Perlingu jätkamisega peaprokuröri kohal, ei saanud kellelegi tulla ju üllatusena. Sest milleks tulla võimule, kui riigis jääks kõik vanaviisi. Väljavahetatavate nimekiri on ju hoopis pikem, iseasi, keda EKRE tühjaks tehtavatele kohtadele paigutada suudab, kui meenutada nende kahte tänini kolisevat ämbrit üheainsagi ministrikoha täitmisel.

0:8 rahvuslik häbi

Kuhu peaks Eesti sportlaste tase veel langema, antud juhul siis jalgpalli puhul, et spordiharrastajatel oleks piinlik koju tulles inimestele otsa vaadata? Kui spordilumehelbekestel on alati vabandused varnast võtta – lihtsalt läks nagu läks -, ega siis rahvaski neilt midagi oota. EKRE pole oma otsustavat sõna mugavussportlaste korralekutsumisel veel öelnud, kuid spordi rolli rahvuslike tunnete mobiliseerijana ei saa alahinnata.

32 KOMMENTAARI

i
inimestele on vaja elatist aga mitte büroohooneid 20. juuli 2019, 12:40
ühte majja kolinud ministeeriumitest jäid ju ehitised maha, mingu ERR sinna. politseinikele, päästjatele, arstidele on raha vaja anda, büroosid kerkib ja kerkib aga vajadust pole.
a
Ants. 16. juuli 2019, 16:33
Midagi on selle ERR-iga tõesti lahti. Millegipärast on juba pikemat aega AK algus nii punast SDE värvi. Samuti on AK uudiste all nurgas tahvel ERR-iga punase SDE värvilsel foonil. Ometi peaks ERR olema sõltumatu parteilistest erakondadest, samuti olema täiesti erapooletu.
Loe kõiki (32)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee