Kommentaar
Naiste hariduse ja õiguste piiramine tõstab iivet, samuti palgalõhe suurendamine ja rasestumisvastaste vahendite kättesaadavuse ahendamine

Vilja Kiisler | Kuidas eesti naine sünnitama panna? (378)

Vilja Kiisler, kolumnist, 14. juuni 2019, 18:03
Foto: Liis Treimann / Postimees
Ehkki iive on üks Eesti riigi sõnastatud prioriteete juba hea mitu aega, on iive ise ikka veel negatiivne. Kõik naised ei taha sugugi kolme või enamat last sünnitada, aga selle vastu leidub rohtu.

Kui Helir-Valdor Seeder IRLi (praeguse Isamaa) juhiks saades rinna kummi ajas, saabastes eestlaste magamistuppa marssis ja seal eestlusrinde avas, siis tänaseks on paljunemisprioriteediga rahvuskonservatiivid mõistnud, et naiselikult pehmemad esitused võivad mõjusamad olla: Seedrit nähes võivad hellema hingega naised ära ehmatada, aga iibeminister Riina Solman ei aja kellelegi hirmu peale. Magamistuppa tuleb sisse murda ikka tasa ja targu, pehmetes tutiga sussides või siis – poliitikute puhul – kenades kingades. 

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

378 KOMMENTAARI

u
uhke 23. juuni 2019, 11:54
Väga lihtne.Viia ta samasse olukorda kui lähte riikide rahvad või võtta üle araabia peremudel.Lapsed peavad sündima siiski armastusest,mitte raha pärast ja vaesed me ka ei ole sest vaadake kui uhked klaas paleed kerkivad iga tänava risti peale ja kui uhked sõiduteed,autodega kaetud.
m
Minu nimi 18. juuni 2019, 10:15
Kuigi saan aru, et see on iroonia, kuid tegelikult on õige, kondoomide kättesaadavus sisaldab sõnumit, et selle kasutamine on normiks mitte erandiks j...
(loe edasi)
Loe kõiki (378)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee