Krimi

FOTOD | Rakvere lähistel sõitis kütuseauto kraavi, kaalutakse maantee sulgemist (18)

Ohtuleht.ee, 13. juuni 2019 16:48
Foto: Kaspar Pokk
Kella 15.30 paiku juhtus Rakvere lähedal Päide külas liiklusõnnetus.

Tallinna-Narva maantee poolt tulnud kütuseveoki juht rammis tee ääres parkinud teetööliste sõidukit. Väidetavalt tuli veokile auto vastu ja ta ei mahtunud kahe masina vahelt läbi. Pärast kokkupõrget paiskusid mõlemad autod teelt välja, kütuseveoki haagis paiskus külili. Väidetavalt oli tsisternides 30 tonni diislikütust, mis esialgse teate kohaselt ka lekkis. Päästjate sõnul selgus hiljem siiski, et leket ei olnud.

Päästjad reageerisid õnnetusele kolmanda väljasõiduastme järgi, sündmuskohale saadet lisaks Lääne-Virumaa päästjatele veel ka abijõude Kohtla-Järvelt ja Tallinnast.

Õnnetuse hetkel olla üks maantee ääres töötanud meestest trimmerdanud, tema oli autost veidi eemal. Teine mees aga korjas asju kokku ja oli avarii hetkel auto kõrval. Kuigi varaline kahju on suur, pääsesid kõik inimesed vaid ehmatusega.

Päästeameti pressiesindaja lisas, et sündmuspaigale kutsuti spetsiaalne diisli ümberpumpamiseks mõeldud auto. Antud hetkel käivad ka läbirääkimised maanteameti ja politseiga, et ohutuse tagamiseks sulgeda ümberpumpamise ajaks Haljala-Rakvere maantee. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee