Sisuturundus

SÄRTSU SUVESSE | Soovid süüa ja lõõgastuda Hollywoodi jalamil? HollyFood on selleks õige koht! 

HollyFood, 9. juuli 2019, 16:55
Sõites Tartu-Tallinna trassil, leiab rohkelt toidukohti, kus keha kinnitada. Üks põnev söögikoht asub aga suisa Eesti oma Hollywoodi jalamil – hiljuti oma uksed avanud HollyFoodis!

Eestis on tõenäoliselt raske leida inimest, kes ei teaks Tartumaal Valmaotsa külas,Tallinn-Tartu maantee äärde jäävad Hollywoodi mäge. Nimelt tekkis aastakümneid tagasi selle mäe nõlvale nimi Hollywood ja sellest asjast saati kutsub rahvasuu seda kohta hollywoodiks. 

Mäe kuulsus pole siiani tuhmunud ja nii ei möödu päevagi, mil nõlvast möödasõitvad rändurid ei peataks oma masinat ega pildistaks end selle taustal. Kuid nüüd on seal peatumiseks veel üks põhjus. Mäe jalamil avas hiljuti oma uksed hubane söögikoht HollyFood, mis pakub kosutust nii teekäijate hingele kui ihule.

Kuigi Tallinn-Tartu maantee ääres on mitmeid võimalusi einestada, on enamus neist on kiirsöögikohad. Kuigi ka HollyFoodis saab tellitud roa kätte kiiresti, pakub see koht klientidele võimalust korraks tempo maha võtta ja nautida söögikoha mõnusalt priskeid toiduportse kui kodust atmosfääri.

Mida HollyFoodist leida võib?

HollyFood pakub maitsvat kehakinnitust mõistliku hinna eest – toiduklass jääb vahemikku 2.50 ja 15 eurot. Laiast menüüst leiab nii toitvaid praade (sealhulgas päevapakkumisi), tervislikke salateid, käsitööburgereid kui taimetoitu. Toidud valmivad kohapeal, grilltoidud küpsevad vaid Big Green Egg söegrillil.

Sealjuures ongi HollyFoodi klientide lemmikuteks osutunud Big Green Egg grillil valmimud käsitööburgerid, millest saab kõhu täis ka kõige näljasem sööja. Väga populaarsed on samuti ka šnitslipraed ning loomulikult ehtne Armeenia šašlõkk!

Varajastele liiklejatele serveeritakse aga hommikul kell 9-12 külluslikku hommikusööki ning argipäeviti alates 12.00-st on avatud iseteenindav lõunamenüü. Seal pakutakse päevasuppi (2.50€), päevapraadi (4.50€) ja nädalamagustoitu (2.50€). See on ideaalseks lahenduseks just neile, kes soovivad maitsvat lõunapausi minimaalse ooteajaga.

Kel on aga rohkem aega nautimiseks, saavad alates kella 12-st tellida toite laiast a la carte menüüst.

Vahet pole, kas külastatakse HollyFoodi hommikul, lõunapausi ajal või õhtul – kõik road valmivad kohapeal, värskest ja eelistatult eestimaisest toorainest.

Võimalus aeg maha võtta

Lisaks maitsvale kehakinnitusele saavad teelolijad HollyFoodis hetkeks aja maha võtta. Klientide lemmikuks on kujunenud istumisnurgad kamina läheduses, mis on mõnusaks lõõgastumispaigaks pärast pikka autosõitu. Ühtlasi on HollyFoodis võimalus dušši kasutada.

HollyFood on lõbus peatuspaik ka väikestele tegelastele. Kehakinnituseks on neile mõeldud eraldi lastemenüü ning lastenurk, kus saab toitu oodates põnevalt aega veeta. Väga väikestele beebidele on olemas mähkimislaud ja spetsiaalsed söögitoolid.

Teretulnud on ka kõik lemmiklooma omanikud – sõbralikele lemmikutele pakutakse juua ning maja ümbruses on võimalik jalutada.

Suvel on avatud aga päikseline väliterrass, kus roheluse ja lillede keskel saab nautida maitseelamusi värskes õhus.

Kuna teelolijatel on alati kiire, siis on võimalik ka toite ette tellida või kaasa osta. Helista selleks telefonil +372 523 3361.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee