Lugejakiri

Kirjatuvi nokast | Aitab tantsust valitsuskatla ümber - astugu tagasi! (24)

Lembit Mägi, 12. juuni 2019, 18:55
Foto: Robin Roots
Ei osanud kohe loole teistsugust pealkirja panna, sest aeg adra seadmiseks äsjase valitsuse tegemisteks või tegematajätmisteks on otsa saanud. eg on alustada lõpuks ka kündmisega. Seetõttu pole mõtet rääkida ka sajast kriitikavabast päevast, seda aega enam olema ei saa. 

Samas on mehesõna andnud ministrid asunud ainult teiste vigu otsima, ka kaugest minevikust. Kas on neil mingid mäluhäired, aga arvan, et selles ametis olijail ei tohiks neid mingil juhul olla. Tühjade juttude ja ainult lubaduste andmise aeg on otsa saanud. Kui kõigele muule lisaks ka teadus visatakse prügikasti, on selge, et praegused „tegijad“ hävitavad juba teadlikult Eesti riiki. 

Tühipalja vabandamisega riiki ei valitse. Selge on ka see, et peaminister väsib ära. Tema praegu juhitava, õigem oleks küll öelda, et juhitamatu valitsuse igatsorti ütlemised ja saamatu tegevus on üle mõistuse igale normaalsele inimesele. 

Siit ka selge ja suur soov valitsusele, olge mehed ja naised, võtke süda rindu ja öelge otse välja - lõpetame selle jama ja moodustagu uue valitsuse need ausad ja tegijad inimesed, kes on selleks tõeliselt valmis. Parem aus lõpp, kui lõputu vale. 

24 KOMMENTAARI

v
vanamemm 13. juuni 2019, 13:21
Astugu tagasi. Ei astu ja mis sa nüüd teed, kogu alatus ja vihast õhkuv õelus on pauguga lõhki---jõuetu visin taga. Kõigepealt avada 75 aastaks luk...
(loe edasi)
k
kahtlen möne möistuses,töega 13. juuni 2019, 12:40
Kas saab lollimat juttu olla,kui see Tiidu kirjutatud?Reformierakond tegutseb alatult ja oelalt. Praegu opositsioon ei tee oma tööd vaid tegelevad laimamise ja Rahvusliku Eesti valitsuse oonestamisega. Tahavad varsti Putinit appi paluda riigipööret korraldama.
Loe kõiki (24)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee