Eesti uudised

Pirita patust peohäärberit on külastanud ka politsei. Linnaosa hoiab majas toimuval silma peal  (11)

Ohtuleht.ee, 12. juuni 2019, 18:06
 Erki Pärnaku
Pirita-Kosel asuva peohäärberi tegevusega ei ole rahul kohalik elanikkond, linnaosa hoiab majal silma peal. 

Rasputini peohäärber reklaamib end kodulehel paigana, kus veebikaamera-pidu iial ei lõpe. Seal elab mitukümmend välismaa modelli, kes ööpäevad läbi kümnete kaamerate ees vaatajate meelt lahutavad.

“Linnaosavalitsuse poole on pöördunud kohalikud elanikud, sest on mures, mis peohäärberis toimub. Nad kahtlustavad nii inimkaubandust, varjatud lõbumaja, kui ka alaealiste töötamist erootiliste modellidena,” ütles Pirita linnaosavanem Tõnis Liinat.

Erinevad ametiasutused on kontrollinud peohäärberit. “Politsei on külastanud ja vestelnud majas elavate modellidega. Kõik praegu majas viibivad inimesed on täisealised,” lisas Liinat. “Kuigi me ei pea majas toimuvat eetiliseks, on kõik siiski seadusega kooskõlas. Hoiame majas toimuval silma peal.”

Rasputini peohäärberi omanikud plaanivad ka äri laiendada. Lõbustusasutuse kodulehel on kirjas, et kavas on rajada praeguse häärberi megaversioon.

 

Kolmel hektarile kavatsetakse ehitada 500 ruutmeetri suurune stuudio,  kus on 50 magamistuba ja kuhu paigaldatakse 200 kaamerat. Lisaks veel 35 ruumi live-sõudeks, suur spaa ja täiskasvanutele mõelduid veepark, peoruumid ja väline lõõgastumisala. 

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee