Maailm

JULGE LUBADUS: Joe Biden tõotas presidendiks saades vähile ravi leida (8)

Toimetas Aare Kartau, 12. juuni 2019, 11:14
USA presidendikandidaat Joe Biden.Foto: Reuters/Scanpix
Endine USA asepresident ning Demokraatliku partei presidendikandidaat Joe Biden tuli teisipäeval rahva ees välja julge lubadusega vähiravi leida, teatab FOX News.

Kampaaniaüritusel Iowa osariigis Ottumwa linnas pöördus Joe Biden rahva poole ning väljendas raskusi, mida inimene peab taluma, kui ta kaotab oma lähedase. Bideni sõnavõtt oli seotud sellega, et tema poeg Beau suri 2015. aastal ajuvähki. 2020. aasta presidendivalimiste kandidaat väitis, et „on raske, kui keegi tuleb pereliikme kaotanud isiku juurde ja ütleb „ma tean, mida sa tunned“, kuigi tegelikult pole tal sellest aimugi.“

Seejärel tuli Biden välja ootamatu avaldusega, kus lubas leida ravi vähile. „Seetõttu ma olen oma karjääri nimel nii palju töötanud... Ma luban, et kui mind presidendiks valitakse, näete te kõige olulisemat asja, mis muudab Ameerikat – me ravime vähi,“ teatas Biden, kelle lubadusele järgnes suur aplaus. 

2016. aastal Obama administratsiooni ajal, juhtis Biden „Cancer Moonshot“ programmi, mis üritas leida ravi vähkkasvajale. Ametist lahkudes lõi ta ka Bideni Vähialgatuse. 

Kõnes ei jätnud Biden muidugi puutumata ka president Donald Trumpi, keda mees nimetas riigi jaoks „eksistentsiaalseks ohuks“. 

Samal teemal

22. mai 2019, 18:50
Põhja-Korea pritsib sappi: Joe Biden on imbetsill!
25. aprill 2019, 17:40
21 KANDIDAATI! Joe Biden pürgib samuti USA presidendiks

8 KOMMENTAARI

t
Tühi ja katteta lubadus! Naiivsete jaoks. 12. juuni 2019, 18:27
Kui mind USA presidendiks valitaks, siis valimiskampaania ajal võiksin mina palju enamatki lubada.' 1. Lisaks 100% edukale vähiravile ka kõigi muude h...
(loe edasi)
o
Offendi 12. juuni 2019, 17:48
Creepy Joe võik leida ravi vanameestele, kes noori tüdrukid kipuvad näppima ja nuusutama.
Loe kõiki (8)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee