Maailm

VIDEO | New Yorgis kukkus helikopter pilvelõhkuja katusele, piloot hukkus (9)

Toimetas Greete Kõrvits, Hindrek Pärg, 10. juuni 2019 21:12
Intsident juhtus selle Manhattani ärihoone katusel. Pildil on natuke näha suitsu, mis õnnetuse järel hoone katuse ümber levisFoto: AP/Scanpix
New Yorgi tuletõrje teatel toimus esmaspäeva pärastlõunal Manhattani linnaosas intsident helikopteriga, mis kukkus 7. avenüül asuva kõrghoone katusele. USA meedia andmeil hukkus lennumasina piloot.

Esialgsetel andmetel kukkus helikopter 54korrulise büroohoone katusele. Lisaks evakueerisid päästjad inimesed mitmest kõrvalolevast hoonest. Tuletõrje reageeris otsekohe ning suutis katusel tekkinud tulekahju kärmelt kustutada.

Agusta A109E-tüüpi helikopteri pardal peale piloodi kedagi teist ei olnud, ka ei saanud ükski büroohoones viibinud inimene õnnetuses kannatada.

New Yorgi päästjad reageerisid otsekoheFoto: Reuters/Scanpix

Föderaalse Lennuühingu esindaja kommenteeris ABC Newsile, et võib olla päris kindel, et mingit terrorismiakti ei toimunud ning tegemist oli vaid traagilise õnnetusjuhtumiga.

Sotsiaalmeedias levivatest videodest on näha, et New Yorkis sajab kõvasti vihma ning õnnetuspaiga lähedal asuvad tänavad on täis politsei-, kiirabi- ja tuletõrjeautosid. Kehv ilm võis olla ka õnnetuse põhjustajaks. Halva nähtavuse tõttu ei väljunud esmaspäeva pärastlõunal ükski lend ei Newarki ega LaGuardia lennujaamast.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee