Maailm

EBAHÜGIEENILINE: burgerirestorani koristaja pesi sama mopiga põrandat ning seejärel söögilauda (7)

Toimetas Aare Kartau, 10. juuni 2019 12:19
Burger King.Foto: AP/Scanpix
Floridas võeti videosse kiirtoiduketi Burger King koristaja, kes pärast põranda pesemist sama mopiga laudu „puhastas“, teatab FOX News.

Floridas Fruit Cove'is asuva burgerirestorani klient Katie Duran märkas neljapäeva öösel pärast toidukohast lahkumist, et lauda, kus ta varem sõi, pesti põrandamopiga. Naise sõnul nägi ta, et just enne seda oli Burger Kingi töötaja pesnud sama mopiga põrandat. „See oli tõesti vastik. Ma olin just selle laua taga söönud. Kas ta tegi seda ka eile?“ väljendas Duran oma halvakspanu väljaandele News4Jax. Naine saatis kaebuse ning video Burger Kingi ametnikele.

Burger Kingi esindaja avaldas peagi ka ettevõttepoolse vastuse: „Videos kujutatud tegu on vastuvõetamatu ning ei lähe kokku meie ettevõtte standardite ega tegevusnõuetega. Meil on karmid nõuded, mis puudutavad puhtust ning toidu ohutust. Asjassepuutuva restorani omanik teeb oma meeskonnale korduskoolituse kõikide tegevusprotokollide kohta.“

Florida Äri- ja Kutseregulatsiooni amet avaldas intsidendi puhul ka oma seisukoha, kus tuuakse spetsiifiliselt välja, et „põrandamopp pole heakskiidetud puhastusriist laudade koristamiseks“.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee